Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fogdossák a lányok/nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogdossák a lányok/nők gyakran a feneküket?

Figyelt kérdés

Már nem 1x láttam,hogy megy előttem 1 csaj és végigsimítja a seggét és kicsit benyúl magának hátulról.Kb. 1 ujjal.

Ezt biztos nem a kelletés végett csinálják,ez vmilyen ösztönös mozdulat lehet,amivel ellenőrzik h nem áztak e át vagy nem tudom.1x megkérdeztem 1 csajtól aki mellettem ült ő akkor azt mondta,hogy szereti simogatni (vmilyen állatszőrős szoknya volt rajta) a szőrt.De ugyebár nincs mindig szőrös szoknya rajtuk amit lehet simogatni....

Szóval csajok,miért is simizitek a feneketeket?


2013. szept. 16. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szőrös szoknya, de van helyette szőr rajta...XD Szétsírtam magam a kérdésen XD
2013. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de biztos, hogyha én is nő lennék, akkor fogdosnám a saját fenekem. :D
2013. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én b*szarok ez nagyon durva, ki ne fogdosná a seggét ha jó.....
2013. szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azért csinálom, mert egyszer mentem haza suliból és senki nem szólt, hogy a szoknyám széle beakadt a harisnyámba és úgy mentem végig a városon, hogy kint volt a fél seggem, csak otthon vettem észre... Azóta mindig odanyúlok, hogy takar-e rendesen :D
2013. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zeu ***** válasza:
100%

A tangát cibálják ki a vájatból :P

Vagy csak tetszik neki... sosem értettem a nőket XD

2013. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat en nem fogdosom a fenekem? :'DDD
2013. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert őt utánnozzák:


[link]

2013. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!