Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok és szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves vagyok és szerelmes vagyok egy lányba de nem tudom hogy jár-e valakivel Na meg a nevét a se tudom és 1 évvel idősebb mindig őt nézem de ő átlát rajtam?

Figyelt kérdés

#nem tudom meg szólítani
2013. szept. 17. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt: ne átlát, hanem átnéz rajtad, ha már valami.

Másrészt: nem akarlak elkeseríteni, de nem vagy szerelmes, csak most azt hiszed... Majd pár év múlva megérted. Az meg aztán a te ügyességeden múlik, hogy megtudd, jár-e valakivel.

2013. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rendben
2013. szept. 17. 15:47
 3/7 anonim ***** válasza:

nos..nem tudom mennyire érett 12éves vagy...de egy egyszerű mód..:D

csak illeszkedj a társaságába csak figyeld miket beszélgetnek ne szólj semmit mert a végén baromságot mondasz :D

Aztán tudd meg a nevét és facebookon jelöld be, majd ne írj rá hanem élőbe mondj valami nagyon fasza kis poént ami ép témához illő..ha persze úgy veszed észre hogy bejössz neki és nevet a vicceden és nincsenek ott sokan(lehetőleg kettesbe legyetek akkor már) mond neki hogy szép a mosolyod :D és a többit már tudni fogod.

2013. szept. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendben ezt megfogadom
2013. szept. 18. 06:22
 5/7 A kérdező kommentje:
de nem egy osztályba járunk és 1 évvel idősebb nálam és azt se tudja hogy ki vagyok
2013. szept. 18. 14:14
 6/7 A kérdező kommentje:
és nem merek vele beszélni(gáz mi?)
2013. szept. 18. 14:41
 7/7 anonim válasza:
Figyu nekem az első csajom 14 éves volt én meg 11 voltam, tehát nem nagyon számít hogy hány éves főleg ha 1 év a különbség... Elöször is ahogy mondták valahogy illeszkedj be és utána ténleg próbálj meg vele kettesben lenni bókolj neki és utána jelöld be facen és ne írj rá várj amíg ő ír rád. Utána ott is még poénkodj de NEHOGY VALAMI HÜLYESÉGET mondj. Majd találkozzatok s amikor már érzed hogy kezd érezni valamit irántad akkor egy padon hajolj közelebb hozzá s ha ö is hajol akkor csokold meg ha nem hajol akkor még bokolj poénkodj s egyszer csakmegpuhul a lány ;) Nekem ez mindig bejött most 15 vagyok és 18 csajon voltam túl tehát sikerülni fog ha jól csinálod!!
2013. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!