Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés
Szóval nem rég ott aludtam egy barátomnál,és elmentem fürdeni. Amikor a fürdőszobában voltam,jött egy ötlet. Kinyitottam a szennyest,és benne volt az anyjának(kb 40 éves,szexin telt alkatú,szép arcú,és nagy mellű hölgy) az egyik tangája. Finom punci illata volt. Nem gondolkodtam sokat,elkezdtem szagolgatni,majd jól kivertem rá. Én nem bántam meg,nagyon jól esett,szerintetek ez gáz?

2013. szept. 17. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
höh...Lassan már kezdem úgy érezni, hogy én vagyok a gáz, mivel nekem még eszembe se jut ilyesmi.
2013. szept. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A végére leesett hogy nem vagy csaj :D
2013. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Sőt, ha van lehetőség megdugni anyukát is akkor hajts rá!

Én rányomulnék, ha tényleg jóféle a nőci. Ha bejött a bugyija akkor fejben már megdugtad, most már csak a való életbe kéne ezt áttenni.

2013. szept. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem is a végén esett le h ez pasi..

mellesleg erre nem tudok mit mondani de az utolsó válaszólónak annyit írnék hogy undorító és szánalmas

2013. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát egy jó milf,most attól h a haverom anyja .. arra gondoltam,hogy legközelebb beleverem a bugyijába
2013. szept. 17. 16:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Zwigler mamája!!!!:))))
2013. okt. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Undorító, perverz állat!
2013. dec. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Perverz...
2013. dec. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!