Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem megy ez a csajozós dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy ez a csajozós dolog nekem?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy kigondolom mit fogok mondani de amikor jön a lány akkor megfagyok nem merek mégcsak ránézni se olyankor,bizsereg a hátam is. Minden bajom van :,(

Egyszer oszt kiránduláson flörtöltünk minden sínen volt behívott a szobájába csak mi ketten lettünk volna de…de rámjött megint ez a félelmes fagyos dermedés és erre én azt mondtam:

"kössz nem zavarok"

(utánna vertem a fejem a falba hogy te jó ég miért vagyok ilyen hü..lye???)

Csúnya nem vagyok csak kicsit alacsony mondjuk nagyon sokan rossz szemmel nézik hogy alacsony vagyok mintha én tehetnék róla valakinek tippek hogy hogyan nőhetnék gyorsabban?

Mit tehetnék ezellen a fagyás dolog ellen

Köszönöm



2013. szept. 17. 16:49
 1/4 A kérdező kommentje:
15f
2013. szept. 17. 16:52
 2/4 anonim ***** válasza:

vegyél kabátot :D


viccet félre téve, állj ki az esőre :D


egyébként majd elmúlik ez nem csajozni kell hanem ismerkedni és majd alakul, hasonló kaliberű lányokkal ismerkedj mint te, nem lesz gond

2013. szept. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

XD állj ki az esőre (nem is rossz ötlet mindjárt megyek is (^~^)

Megfogadom tanácsod

Köszönöm

2013. szept. 17. 16:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert rágörcsölsz a dolgokra,próbál laza lenni és spontán,az előre eltervezett dolgok sose jönnek be.Mindig az adott helyzetre kell reagálni,és azt előre sosem lehet kiszámitani.
2013. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!