Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok beleesni ebbe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok beleesni ebbe a srácba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki kezd tetszeni, viszont nem szeretnék belezúgni.


Eddig ha tetszett egy fiú akkor az olyan mértékben tetszett, hogy ez nálam már beteges rajongássá vált iránta. Nem ismertem az adott srácot, mégis egy évig haltam meg érte. Talán már nem is érte, hisz nem tudtam, hogy ő milyen is valójában,hanem a fejemben kialakított kép tetszett, amilyennek elképzeltem őt. Állandóan rá gondoltam, de tudtam, hogy esélyem sem lehet nála, ezért egy idő után csak szenvedés volt az egész. Csak úgy tudtam elfelejteni, hogy jött egy másik srác aki megtetszett és aztán érte rajongtam hasonlóképpen mint az előző fiúért. Ez is elég hosszú ideig tartott, de nem lett belőle semmi (igaz meg sem próbáltam kezdeményezni. Soha nem kezdeményezek, félek a csalódástól. Aztán ha a fiú nem lép, akkor én mindig elkönyvelem, hogy úgysem lehetne belőle semmi). Tudtam, hogy úgysem kellenék neki, nem akartam csalódni ezért megpróbáltam elfelejteni de ez nagyon nehéz volt.


És most van egy másik srác, aki kezd tetszeni, Ő annyiban más, hogy egy közös baráti társasághoz tartozunk így köszönőviszonyban vagyunk és néha beszélünk is, de nem akarok belezúgni, mert tudom, hogy az lenne mint ezelőtt. Nem lesz belőle semmi és ha belezúgok akkor már nincs menekvés.


Hogyan előzhetném meg, hogy belezúgjak?


2013. szept. 17. 18:20
 1/6 A kérdező kommentje:
17/L
2013. szept. 17. 18:22
 2/6 anonim ***** válasza:
NE. Házi nyúlra nem lövünk. NEM. Hidd el. Nagyon nem kellene. Próbálj másokkal törődni. Ne vele. Ne. Ha teljesen egyértelmű jeleket ad, hogy tetszel neki, stb, csak akkor engedem meg neked, hogy beleszeress :D különben lehet, hogy nagyon megszívod.
2013. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha már ezen gondolkozol, akkor már elindult a folyamat.

Érdemes lenne inkább a hozzáállásodon változtatni.

Ha máshogy nem is, akkor legalább örvendj annak, hogy képes vagy ilyen mértékben szeretni és amikor egyszer összejön, sokkal sokkal jobban fogod tudni értékelni, mint ha az ujjad hegyét sem kellett volna emelned érte.

Amúgy: ne talizz vele. ennyi. És akkor nem alakul ki semmi. De ez itt már késő szerintem.

És miért zavarna az, ha rájönne, hogy tetszik neked? Hatalmas probléma... Kit érdekel? Számtalan lánynak tetszik az ember és számtalan lány tetszik az embernek. Ez a világ rendje, nincs mit benne szégyellni. Amíg nem jár el a szád, addig pedig teljesen mind1 mit gondol, nem sérül nyíltan az egód.

2013. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyetértek az előttem levővel, szerintem is, ha már ezen gondolkozol, akkor nem tudsz semmit sem megelőzni. Egyébként én is pont ilyen probléma előtt állok,mint te, de először szerintem magadban kell bíznod és el kell hinned, hogy nem feltétlenül lesz az, ami a múltkor. Mindenkinek jár az esély,hogy szerelmes legyen, ne vedd el magadtól...
2013. szept. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. :) Talán igazatok van, magamban kellene változtatnom a dolgokon és nem félni, mert akár sikerrel is járhatnék.:) Az, hogy ne találkozzak vele nem megy, hiszen egy suliba járunk, naponta legalább egyszer látom, sőt van amikor át is jön a termünkbe, együtt járunk bulizni stb.. szóval ez nem menne :/ :)
2013. szept. 17. 19:22
 6/6 anonim ***** válasza:
tekints rá úgy mint egy nagyon jó haverra, add onmagad,hulyéskedj vele, és lehet h a végén még o fog belédzúgni :)
2013. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!