Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy cigány fiú rám hajtott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy cigány fiú rám hajtott a suliba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Gimis lány vagyok és nagyon nem szeretnék még párkapcsolatot/persze ha nagyon aranyos az illető meg minden ...../ De a suliban van egy cigány fiú és állandóan jön utánam beszólogat"héj, cicus!" meg ilyenek hogyan állíthatom le? /Magyar vagyok és nagyon rühellem a cigányokat/

2013. szept. 18. 16:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%

Egy jól irányzott visszakézből pofon.

Én ezt tudom ajánlani!

(F)

2013. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni, ha meg ezután sem kapcsol, (ami elég gáz) akkor mond el neki, hogy nem igazán érdekel!
2013. szept. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igazgatóhoz zaklatás címszóval, ha hatástalan rendőrség... én is rühellem őket, nem vagy egyedül
2013. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%

1. Ne foglalkozz vele, ne nézz oda, ha meghallod, egy idő után leszáll Rólad.

2.Ha továbbmegy, és közelebb jönne, akkor meg határozottan mondd meg neki, hogy ne haragudjon, de hagyjon békén. Ha ezek után elkezdi a "miért?" dumát: lásd, első pont.

2013. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%

ha annyira zavar mond meg neki, hogy hagyjon békén első körben


értik a magyar nyelvet


kicsi az esélye h elkap és megerőszakol, akkor meg mit izgulsz?

2013. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki ,h szálljon le rólam ,de nem hagy békén sőt....
2013. szept. 18. 16:06
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy a testvére már eljegyzett :'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD hááááááááááhááááááááááá

Fenomén vagyok! :D

2013. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
mondom nyomd fel zaklatással, hadd rúgják ki azt a szemetet, aztán menjen a putriába, ahova való
2013. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
Visszakézből pofán rúgod.
2013. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Rúgd meg páros lábbal! Vagy ahogy köztük szól a fáma: nyakonszúrlak heee! :DDD De Emberek! Attól még mert tetszik neki egy lány nem kell a suliból kirúgatni!

És így is fenomén vagyok :D hááááááááááháááááááááá

2013. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!