Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért parázik sok fiú megszólí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért parázik sok fiú megszólítani egy lányt pl. mikor a barátnőivel van?

Figyelt kérdés
Általàban (magamból indulok ki) ezek a barátnòk mindent tudnak. Ha a lány mosolyog, mindig kedvesen köszön stb. akkor már tényleg nincs félnivalója (szerintem). Azok a barátnők csak azért szurkolnak, hogy A fiú odamenjen, és már sehol se lennének.
2013. szept. 18. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De gyerekesek az ilyen falkás lányok. Ez komoly kérdés? Sose mennék oda ilyen falkás nőhöz, mert szánalmasnak tartom, hogy egyedül képtelen eljárkálni, ha pasizna.
2013. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondjuk nem velük, hanem csak vele ( kiszemelttel ) szeretnék beszélni.
2013. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen másként viselkedik egy lány ha csapatban van. Meg akar felelni a barátnőinek, és azon jár az agya mit gondolhatnak...
2013. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Mert irritáló, ha vihorásznak, vihorászva összenéznek, kétértelmű, viccesnek szánt kis beszólásokkal dobálóznak, szétterül az arcukon a ferde kis vigyor. Ráadásul utána biztos, úgy értem biztos, hogy kibeszélik szegény srácot.


Legalábbis gondolom ez a helyzet. Én a "barátnőimből" indulok ki, meg amiket látok. Meg is értem a faszikat ezen szempontból.

2013. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
csajnál nincs esélyed ha a barátnőivel van
2013. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert a farkast is konnyebb kiloni ha nem a falkaban van.
2013. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

16 vagyok es inkabb csak korombeli sracok velemenyere lennek kivancsi.

a suliban szoktunk dumálgatni a folyosón, nem fogok egész szünetben egyedul dekkolni...


a második válaszolónak:

köszi

2013. szept. 18. 17:35
 8/12 A kérdező kommentje:

huuuu :O nindenkinek köszi! nem gondoltam volna, hogy ilyen félelmeitek vannak :(

mondjuk szerintem ez a lányoktól függ... mi nem szoktunk kinevetni senkit. Sot!!! Akarmilyen srac jonne oda hozzam biztos h nem nevetnem ki. Nem aht mondom h feltetlen osszejonnek vele de nem alaznam porra. Olyan bosszanto az a sok liba meg elkenyesztetett lufifeju csaj igy elbant a fiuk onbizalmaval. :(

2013. szept. 18. 17:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát van aki akkor sem merne odamenni, ha egyedül dekkolnál, mint pl. én is..:'D
2013. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sok tényező befolyásolja az önbizalmat. Hogy mennyi csalódása volt már, mennyire szoktál visszautasítani, mennyire vagy szép lány, milyenek a barátnőid, maga a pasi hogy néz ki, mennyire elégedett magával, mekkora a farka...
2013. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!