Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezért is mondhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezért is mondhatja egy férfi egy nőnek, hogy nem szerelmes belé?

Figyelt kérdés
Szerintetek akkor is mondhatja egy férfi egy nőnek, hogy nem szerelmes belé, amikor bár vonzódik hozzá, de valahogy úgy érzi, mégsem tudná magát elkötelezni mellette? Ilyenkor mi az oka annak, hogy nem alakul ki a férfi részéről mélyebb kötődés?
2013. szept. 18. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:

párszor elolvastam a kérdést de még mindig nem értem.

szerintem ha valaki nem szerelmes az nem vonzódik a másikhoz. ha meg szerelmes akkor igen.

2013. szept. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bár én is gyakorlatilag egybemosom magamban a két fogalmat, azaz, ha vonzódok valakihez, akkor bele is szeretek, de sokan mások nincsenek ezzel így. Gyakran hallani azt a tipikus pasiszöveget, hogy ugyan vonzódom hozzád, de nem vagyok szerelmes.
2013. szept. 18. 17:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a vonzodas tobb fele lehet. Langolo szerelem, szimpatia, testi vonzalom, sajnalat, stb. Ha nem szerelmes, akkor valami a tobbi kozul. Es hogy miert nem alakult ki? Miert alakult volna? Nem mindenki lesz szerelmes mindenkibe, es ha valaha meg az is volt, elmulhatnak ezek a dolgok.
2013. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha minden reggel te is álló f.arokkal ébrednél, akkor megértenéd, hogy ennek a kettőnek gyakran nincs köze egymáshoz!
2013. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a vonzódás fogalmát kell először tisztázni. szerintem az hogy valakit lekrnál az nem vonzódás valakihez.
2013. szept. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyent férfi csak olyan nőnek mondd, akit nem tisztel!

Kb. azt jelenti hogy szexre jó vagy nálam, de nem kellesz társnak.


Egy normális férfi tudja, hogy ezzel egy hozzá vonzódó önérzetes nőt mélyen megsértene, úgy hogy az kb. soha többet nem állna szóba vele, ezért ilyent csak olyan nőnek mond, akit nem tart túl sokra, de ettől függetlenül szívesen (ki)használna.

2013. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: és szerinted ilyenkor mitől lehet az, hogy nem tiszteli a nőt (már ha lehet ezt így általánosítani)? Erről vajon a nő tehet? Csak azért kérdezem, mert én egészen konkrétan egy olyan nőre gondolok, akinek kizárólag egy férfi mondta ezt életében. Más partnerei komolyan szerették és értékelték őt külsőleg-belsőleg is. Így nem hinném, hogy benne lehet a hiba.
2013. szept. 18. 18:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól lehet, hogy nem túl jellemes ember, továbbá látja, hogy mindent megtehet a nővel, mert az annyira bele van habarodva. A férfi magát a nőhöz képest jó partinak gondolja, ezért reálisan úgy értékeli, hogy a nő még ha csak szeretője is lehet csak valódi társ helyett, akkor is kapaszkodni fog belé.


Valamint nem fél különösebben attól sem, hogy a nő esetleg észhez tér, és akkor nem sikerül behálóznia.


36F

2013. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!