Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan élhetném az életet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élhetném az életet?

Figyelt kérdés

Ez így tudom, hogy egy hülye kérdés, nem is vagyok kíváncsi az olyan válaszokra, hogy emeld fel a s.gged a gép mellől. Mostanában nem igazán vannak nagyon olyan barátaim, akikkel úgy mindenhova eljárkálhatnék, és egyedül meg furcsa lenne. De szeretnék valami kis kalandot vinni az életembe, mert olyan színtelennek érzem. Ötletek?:) Ti határoztátok már el magatok ilyenre? Ha igen, hogy ment?:)

Előre is köszi!:)) L



2013. szept. 18. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
korod? hol laksz?
2013. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mire gondósz?
2013. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Hasonló helyzet volt, két legjobb barátom állandóan barátnőikkel lógtak.. alig találkoztunk nélkülük. Ez nem volt baj, ameddig én is barátnőmmel jártam mindenfelé, hatosban jól elvoltunk.. csakhogy vége lett. Vártam csomó ideig, hogy valami változni fog, de nem történt semmi. Meguntam, felkeltem, és kijöttem Hollandiába dolgozni. Azóta egyre jobb kedvem van :)
2013. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Először egyedül kell megpróbálni :)
2013. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Budapest környékén lakok, ide járok suliba. Nagyon szívesen mennék egyedül néha ilyen kis bárokba, és ismerkednék másokkal, de szüleim nagyon féltenek, nem nagyon engednek... :/ (egyedül legalábbis)
2013. szept. 18. 18:27
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja és 16 vagyok.:)
2013. szept. 18. 18:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Kéne neked valami iskola utáni elfoglaltság.
2013. szept. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16 vagy? akkor gondolkozz és válassz egy szubkultúrát magadnak! Ami tetszik és egyet értesz vele innentől könnyű akár neten keresztül is ismerősöket szerezni!
2013. szept. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, ha gondolod, szívesen beszélgetek veled, én is Bp környékén lakom és oda járok suliba. :) 19/L
2013. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sport
2013. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!