Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Súlyos önbizalomhiány? Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Súlyos önbizalomhiány? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy szép vagyok meg hogy csinos. Sokan megnéznek,de van valami beidegződésem pl.:Nem merek elmenni egy fiú mellett mert azt hiszem hogy rosszat mond rólam vagy kicsúfol vagy ilyesmi. Mostanában már semmi kedvem élni se. A sulit is utálom főleg az osztály társaimat (ha valaki tud nekem segíteni iskola váltás témában az könyörgöm segítsen) Nincs kapcsolatom pedig lehetne,most is megtetszettem egy helyes birkózó fiúnak de már az se vídit fel. Nem tudom mi van velem,már írtam interneten egy pszichologusnak és azt írta hogy menjek el hozzá személyesen,de a szüleim szerintem hülyének néznének. Vannak céljaim (légiutas kísérő szeretnék lenni) de amikor a suliba pontosabban az osztályba bemegyek már a célom iránti kedvem is elmegy.Mit tegyek vagy mit javasoltok?
2013. szept. 18. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
korod?
2013. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16
2013. szept. 18. 19:37
 3/7 anonim ***** válasza:
nem tom mi bajod lehet pedíg ha megnéz egy fiú akkor az jó nem am nézd meg a förelmes főnökök c. filmet az nagyon jó
2013. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mutass képet,és megmondjuk, hogy csúnya-e vagy :D
2013. szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3 köszönöm a segítségedet nagyon sokra mentem vele...
2013. szept. 18. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első és legfontosabb nevelést, és tanácsokat gyerekként én a szüleimtől kaptam. Szerinted ők hogy jöttek össze? A gólya hozott, vagy udvaroltak egymásnak? Úgyhogy tudják mi az a vágyódás egy fiú/lány után.


A felnőttek felnőtt módjára gondolkodnak. Nem szoktak komoly helyzetekben csúfolódni. Főleg nem a saját gyerekükkel.

Ha a gyerekem azt mondja, hogy pszichológushoz akar járni, leülnék vele beszélgetni a problémákról. Ha tényleg olyan gondok lennének, amiket nem tudok megoldani, akkor egy pszichológust meg lehet próbálni.


Ha szüleid (valami rejtélyes okból) nem értik, miért beszélsz ezekről, kérdezd meg nekik milyen volt a suliban, amikor picit elveszettnek érezték magukat.

2013. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csak fiúktól félsz?
2013. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!