Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-40 Éves férfiak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 Éves férfiak, hogy lehet elcsábítani titeket?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne a kérdés.

Megköszönném,ha a korotokat megírva válaszolnátok.


2013. szept. 18. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem elég ha szexi a harisnyád, és max 30 éves csinos nő vagy.
2013. szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyébként úgy ha megcsinálsz neki mindent,mosol,vasalsz rá ,és az se árt ha jól főzöl.Bár már lehet a mai hülye világba ez nem számít az én párom nagyon díjazza.
2013. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Legyél dögös! 30
2013. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Majdnem 28.

Van egy kiszemeltem,érzem,hogy bejövök neki,de nem mer kezdeményezni.Ezért akarom elcsábítani.

2013. szept. 18. 19:48
 6/11 A kérdező kommentje:

Én főznék,mosnék rá,de még nem vagyunk együtt.

Már arra is gondoltam,elhívom magamhoz,és úgy próbálom meg elcsavarni a fejét.

2013. szept. 18. 19:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért nem mer kezdeményezni?

Kimutattad neki, hogy te is benne lennél?

2013. szept. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Túl félénk...

Hogy mutassam ki neki?

Mindig visszamosolygok rá,és olyankor zavarba jön.

2013. szept. 18. 20:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, kérj tőle segítséget olyan dolgokban amihez "egy férfi kell", érj néha hozzá, mondd, hogy jól áll neki az új Vuk-os pólója, aztán vegyél le róla egy nemlétező hajszálat, kínáld meg az általad sütött sütiből, vagy etesd tkp bárhogy, mondd, hogy tetszik az illata, igyekezz sokat lenni a közelében, csípd ki magad, ha tudod találkoztok, kérj segítséged a barátnőidtől, huszonpár év alatt biztos nem egy férfinek mutatták már meg, hogy tetszik.
2013. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Már arra is gondoltam,hogy felhívnám hozzám olyan ürüggyel,hogy segítsen beüzemelni a konvektorokat.

Szerintetek ez jó ötlet?

2013. szept. 18. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!