Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan pasi/nő akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tündöklő Charmander kérdése:

Van olyan pasi/nő akivel összejönnétek erről az oldalról?

Figyelt kérdés

és ha igen ki, vagy mennyi :D

csak kíváncsiság.


nekem 1 pasi van, lányból jóval több :D



2013. szept. 20. 22:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, egy fiú, aki nekem tetszett, de én nem jöttem be neki, azt hiszem. Bár jókat beszélgettünk. De szerencsére ez a csoda is csak 3 napig tartott, mára már egyáltalán nem érdekel. :)
2013. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jó vicc, még a neveket sem jegyzem meg innen.
2013. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én az összes ittlévő 16-20 közötti lánnyal összejönnék egy szex erejéig.
2013. szept. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha hetero lennék, akkor egy sráccal :D
2013. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Konkrétan nincs, mivel komolyabban még senkivel nem ismerkedtem össze, viszont sok érdekes ember van itt. Ki tudja mit hoz még a jövő... :D
2013. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tündöklő Charmanderel
2013. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mindenkivel kivéve akivel nem
2013. szept. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
egy volt,vele facebookon is órákat beszéltem minden nap,be is jöttünk egymásnak, viszont kissé problémás volt a dolog mert "alig" 460km-re lakik tőlem
2013. szept. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én nagyfarkú lallerral
2013. szept. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, van egy pasi itt, aki küldött képet is magáról. 35 éves és van felesége, meg két gyereke. Olyan szép szemei vannak, és olyan szépeket ír, csak én nem akarom felrúgni a házasságát. Pedig bizsereg a bőröm is amikor olvasom a leveleit. Én már nem válaszolok neki, de azért valahogy nagyon megszerettem őt. De most lehet, hogy összejön egy hús vér sráccal a kapcsim, de nem innen.
2013. szept. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!