Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Ha meglátom a fiút mindig vmi melegség tölt el és amikor beszélünk nagyon remegek.

A fiú sokszor szokott nézni és amikor ránézek ő hirtelen elfordul és nagyot sóhajt. És ő mégis mit érezhet??

Help!!!


2009. nov. 5. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Sóhajt. "Hejj, de nagy az Isten állatkertje."
2009. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:) xD
2009. nov. 5. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem alakulhat vmi.
2009. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, "hmm ha az enyém lehetne" ezt gondolhatja. Hány évesek vagytok?
2009. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
15
2009. nov. 5. 21:25
 6/8 anonim ***** válasza:

De édes ég én ezt nem értem! Miért olyan hatalmas dolog ha egy lány meg egy fiú egymásra néz? Mintha megmozdulna a föld vagy nem tudom, úgy kezelik sokan a helyzetet.


Ezzel az erővel öt lánynak is simán tetszhetnék egyszerre...de jó is lenne


Ne értsd félre, én kívánom, hogy minden úgy alakuljon ahogy szeretnéd, de ne éld be magad ennyire egy (legalábbis számomra) semmittelenségbe.


Sárky

2009. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem csak puszta nézésről van szó... :) Néha követ beszélünk és mosolyog :P
2009. nov. 5. 21:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Na hát ezt nem írtad le aranyom. Sokat beszélgettek? Bókolgat? Elhívott már valahova?


Mert alapvetően még a beszéd is zéró.. ;)


Sárky

2009. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!