Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az expasimnak kéne írnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az expasimnak kéne írnom születésnapja alkalmából?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
miért kéne? nem értem
2013. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát mert szülinapja van?!xd
2013. szept. 22. 14:30
 3/13 anonim ***** válasza:
attól függ hogy váltatok el
2013. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha jó a kapcsolatotok, és barátok maradtatok, akkor írhatsz.

Ha nem akarsz, akkor ne.

2013. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Barátként elváltunk utána összevesztünk az után kibékültünk majd megint összevesztünk..azóta csak köszönünk..:D
2013. szept. 22. 14:41
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor felesleges szerintem.

De ahogy gondolod.

2013. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ne
2013. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Fiús anyuka vagyok. Biztosan NE írjál neki semmit!

Ha mindennap találkoztok, mert pl. szomszédban lakik, és elkerülhetetlen, akkor eszébe juttathatod, hogy Te tudod, hogy éppen ma lett idősebb egy évvel. Ez amolyan "epés" köszöntés, ha akarsz rajta "rúgni egyet", csillogtatva a memóriádat, de ne keress vele kapcsolatot. Tartsd magad távol tőle, pláne, ha annyi bosszúságot, veszekedést hozott ez a kapcsolat, hogy szétment. Az agyadat más értelmes, érdemre méltó dolgokon járassad.

2013. szept. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ha mindenképpen írni akarsz, röviden tedd, hivatali stílusban. Mintha a főnöködnek kéne írni egy üdvözletet. Én is kaptam már szülinapi üdvözletet "extől" és udvariasan megköszöntem, mert azért jól esett, akárhogy is váltunk el...de egy cicás-zenés-virágos lapot nagyon cikinek tartottam volna. Üdv, Zergefia
2013. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Végülis írtam neki, hogy "Boldog szülinapot!" ő erre válaszolt egy "Köszönöm!"-öt..
2013. szept. 26. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!