Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Lányok! Küldenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Lányok! Küldenétek képet hogy számotokra milyen a "pont jó" test?

Figyelt kérdés

psze az ellenkező nemről:)


(mármint a ha meleg vagy akkor küldhetsz azonosról is nekem mind1 :D)


2009. nov. 6. 01:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy boldog kapcsolathoz csak a "pont jó test" kevés

Ugye ezt tudod? :)

2009. nov. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
keress rá allie sin nevére. az pont jó.
2009. nov. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most tegyem ki ide ország-világnak a párom testét? Hát hogy képzeled ezt?
2009. nov. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem eléggé rohadt nagy az internet?
2009. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a párom teste "pont jó".... istenem, ha szeretsz valakit nem csak a teste miatt szereted, hanem minden külső belső hibájával együtt... keress magadnak egy pont jó testet, mert mindenkinek más az "ideálja"
2009. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ajj ti olyan idegesitőek vagytok komolyan mondom :/ .. mért kell személyes sértésnek venni azt ha megkérdezem h kinek mi tetszik !!!!??? És mért kell a sorok közé HIBÁSAN beleolvasni ???Nemis tudom... ugyanazt a kérdést olvassuk egyáltalán ? Mert sztem nem azt irtam ki hogy : "Te milyen testü nőt/férfit tudnál szeretni"
2009. nov. 6. 16:08
 7/11 A kérdező kommentje:
tudjátok mit ne is válaszoltajatok ha csak baromságokat és elcsépeét sablon szövegeket tudtok benyőgni . mert ez pont nem egy olyan kérdés volt amibe bele kelljen kötni...uhh
2009. nov. 6. 16:09
 8/11 A kérdező kommentje:
az uccsónak meg üzenem hogy szerinted miért tettem fel a kérdést okoska ??? pont azért mert kiváncsi vagyok h kinek mi az ideállja . nem az volt a célom hogy a válaszok alapján kezdjem formálni a testem ..jézusom...
2009. nov. 6. 16:10
 9/11 anonim válasza:
2009. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

OFF: A kérdező egy szerencsétlen :D


Am számomra az ideális nő, vékony, DE NEM SOVÁNY!!! :D Szal kell egy kis felesleg.. ne legyen kockásabb a hasa, mint nekem :)

17/F

2009. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!