Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átvert egy fiú, elmúlik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvert egy fiú, elmúlik valaha ez az érzés?

Figyelt kérdés
Röviden annyi, hogy rááldoztam 3 hónapot az életemből, szinte minden éjjelt és nappalt, hogy beszéljünk. Erre közli velem, hogy soha nem hagyná el a barátnőjét. Amikor elkezdtünk ismerkedni nem volt neki, csak később jöttek újra össze az exével. Ahogy egyre többet beszéltünk, azt hittem, hogy jelentek neki valamit, minden szépet és jót ígért. Aztán egyszercsak a fejemhez vágja, hogy a barátnőjét szereti és én hagyjam békén. Szíven ütött a dolog, arra sem hajlandó válaszolni, hogy miért szórakozott velem ennyi ideig. Egész nap csak sírni volna kedvem. Elmúlik ez egyszer? Egyáltalán miért sírok utána, ha nem is jártunk? Mi ez az érzés? Szerelmes lettem volna belé, vagy mi?
2013. szept. 22. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
El persze. Vannak szemét emberek, ezen mindenki átesik.Sajnos.
2013. szept. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kizárt dolog mert nemtudom
2013. szept. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
semmi sem tart örökké.
2013. szept. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elmúlik, amint túllépsz rajta és találsz másikat. Csak ne váljál tőle ilyen zord jégkirálynővé , aki minden fiúban azt látja, hogy jól átveri majd fejemet.
2013. szept. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
-.-
2013. szept. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 2 évig futottam egy csaj után feleslegesen. Kár volt, és eléggé megviselt a dolog. Néha mindannyian tudunk hülyék és naivak lenni.
2013. szept. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges,hogy kezdtél érzéseket táplálni felé.Még mindig jobb,hogy három hónap után jártál így,mint hosszabb idő után,akkor sokkal jobban fájna.

Elfog múlni az érzés,főleg ha lesz majd másik fiú.

2013. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért esik annyira rosszul mert hittél neki, elhitted, hogy szeret és mennyire boldogok lesznek. Ilyenkor a legkegyetlenebb a pofára esés. :(((
2014. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!