Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a tanaromba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanaromba?

Figyelt kérdés

Mostanabn egyre többet gondolok az egyik tanaromra (nő).

Ha meglatom a suliban a folyosón gorcsbe randulok meg elkezdek remegni, alig merek neki köszönni.:/

Legyszi mondjátok hogy ez csak ilyen gyerekes cucc amit majd kinovok :o

14L

(bocsi az ekezetekert telorol vagyok)



2013. szept. 23. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
ez csak ilyen gyerekes cucc nyugi, majd kinövöd
2013. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát oki :)de most akkor ugye nem vagyok leszbikus? :s
2013. szept. 23. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy van leszbikus hajlamod.Ilyenkor már vannak kezdetleges jelei.

Bár...lehet nincs igazam, csak egy szkeptikus vagyok.

2013. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:/

Azert köszi :)

2013. szept. 23. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már 1 éve vagyok szerelmes az egyik tanárnőmbe, de sehogy sem tud elmúlni. :( 16/L
2013. szept. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Joe Makepeace ***** válasza:

Figyelj, egyáltalán nem gond ám, hogyha így érzel!

Nem tudom hogy "csak" tetszik-e, Vagy vonzódsz jobban is hozzá, esetleg egyenesen szerelmes Vagy, de ha ilyen vágyaid vannak, akkor ilyenek, és érezd jól Magad!

Miért félsz az érzéseidtől, vágyaidtól? Ha meg nem örülsz annak, hogy "kiderítetted saját Magadról", hogy mondjuk bi Vagy, vagy leszbi, akkor vagy nem Vagy igazán az, mert a szíved mélyén nem tetszik Neked ez a helyzet, vagy ha igen, akkor csak a hülye társadalom miatt akkarod elnyomni magadban ezt az érzést! Nagyon ne tedd!...

Szard le, hogy ki mit gondol!

2013. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. szept. 25. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!