Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg lehet ekkorát váltani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehet ekkorát váltani egyik napról a másikra? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Mi még nem vagyunk egy pár.Ha neki valami gondja van,akkor mindenben keresi a rossz dolgokat.Nem lehet jó kedvre deríteni.Mostanában vannak problémái,bennem a hibákat keresi.Kevésbé türelmes.

Ha pozitív dolgokról van szó,azon nem töpreng.

Úgy érzem néha rám vetíti ki.Nem tudom miért nem mondja meg,hogy ez és ez a baja,miért kell kitalálnom?Mert a válasz,hogy semmi.De érzem rajta,hogy dúl fúl.

Nekem is vannak hibáim,ha olyat mondok,amit nem gondolok komolyan,később azzal is visszajön.

Vagy van,hogy valamire azt mondja milyen jó volt,és később már abban is problémákat keres.

Nagyon nehéz ez így,ha én mondok rosszat,akkor napokig duzzogás megy.Egyfolytában lelkiismeret furdalásom van.Ha mondom,hogy ez nem jó,akkor annyi rá a válasz,hogy keressek mást.:(

28N/26F



#hiszti #sértődés #morfondírozás
2013. szept. 23. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hosszú, de a lényeg nincs benne.
2013. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szexuális frusztráció
2013. szept. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tahóságból, de nem lehet, hogy valamilyen betegsége van? Borderline szindróma és társai?
2013. szept. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kettes,ezt hogy érted?


Hármas,nem tudok róla,sok ismerőse van,sok mindenkivel el van.Azt még hozzátennem,hogy folyton morfondírozik,szeret nagyokat mondani.Ideges olyan dolog miatt,ami még sem történt,és nem mindig emlékszik dolgokra,de állítja,hogy az úgy volt.A legjobb barátja lelkileg labilis.

2013. szept. 23. 22:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem, valamilyen betegsége van, csak még nem diagnosztizálták:S Mert ha pl rosszul emlékszik dolgokra, az már ijesztő.
2013. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem tudok róla,hogy lenne valami betegsége.Nem először fordul már elő,hogy egyik nap semmi baja és kedves,másnap mintha kicserélték volna rideg,távolságtartó.Voltak kisebb összezördüléseink,én már például elfelejtem,de ő felhoz dolgokat.Erre fogja,hogy ilyen.Vagy valami nekem nem tetszik,azt csinálja,direkt.Vagy mond valamit,és azt mondta nem mondott olyat,és fordítva.
2013. szept. 23. 23:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, pont ezért írom, hogy valamilyen személyiség zavara van...
2013. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem tudom,de furcsa az biztos.Napokig megsértődni valami miatt,és normális választ nem tud adni.Mostanában sok a zagyva dolga,nem adja ugyanazt a választ egy kérdésre.vagy hazudik.
2013. szept. 23. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!