Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 1sráccal csókolózol akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1sráccal csókolózol akkor az már több mint barátság? 1 csók elronthatja a barátságunkat?

Figyelt kérdés

az oszt. társammal(aki 15/F)csókolóztunk mert elégé bevoltam indulva és gondoltam 1csókban még nincs semmi(meg azért is mert nagyon bejön a srác:$)és ő kezdeményezett én meg visszacsókoltam..tudom h bejövök neki mert már 100000-szor mondta..meg mások is mondták már...viszont nagyon jó barátok vagyunk ez a csók elronthatja a barátságunkat?Járni egyébként azért nemjárok vele mert kicsit zavarna h 2hónappal idősebb vagyok XD

15/L


2009. nov. 6. 14:57
 1/10 A kérdező kommentje:

bocsi a helyesírási hibákért

és am :

h=hogy:)

2009. nov. 6. 14:58
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a 2 hónap ne zavarjon. Gondolom nem közömbös számodra, hiszen csókolóztál vele. Azzal a 2 hónappal ne törődj.
2009. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Neked 15 évesen, a kis érzékeny lelkeddel igen, több mint barátság.

Élsz még pár évet, ismerkedsz ezzel-azzal, stb , tehát éled életed, és akkor ha csókolózol munkatársaddal, volt munkatársaddal, volt iskolatársaddal akkor az marad a barátság kategórián belül. Persze ilyenkor szembesülnöd kell majd a titok fogalmával.

(L 28)

2009. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajjjj, 2 hónap ne zavarjon már!!! Az én barátom majdnem 3 évvel fiatalabb. 24\l
2009. nov. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
15:02-nek hát nem tudom, de ha csókolózok valakivel az túlmutat nálam a barátság kategórián, amiről te beszélsz az nálam a puszi. De lehet ezért mert még csak 26 vagyok. Az ilyenek miatt mint te nem értik a férfiak a nőket.
2009. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

LOL! 2 hónappal fiatalabb??? Aztaaa! :D


Egyik ismerősöm 15 évvel fiatalabb, mint az élettársa (ok, nem tinik már, de akkor is picit több mint 2 hónap! a csaj 40, a srác 25). :P

2009. nov. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát 2 hónap az semmi. Nekem is volt már idősebb bnőm, de azt már években kell számolni. Meg sztem ha már nagyon tetszetek 1másnak akk az a barátság se lesz már ugyanaz mint régen :D Próbáld meg (:

üdv: tomee* 16F

2009. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A 2 honap ne zavarjon egyaltalan, randiztam mar tolem 7 evvel idosebb lannyal is, a masik meg az, hogy egy csok meg nem rontja el a baratsagot, ez is tapasztalat. Bar 15 evesen meg lehetseges... viszont az, hogy 2 honappal idosebb vagy, ne zavarjon egyaltalan :)
2009. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2hónap az semmi.Attól függ ha túl nyálas smár volt akkor lehet hogy a pasi kapcsolatot akkar és ha vissza utasítod és megsértődik...de csak lehet de,ha nem szájra pusz hanem 1 rövid csók akkor ne parázz.
2009. nov. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
1hosszú nyálas csók volt..:S
2009. nov. 7. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!