Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkahelyi kapcsolat, nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi kapcsolat, nagy korkülönbség. Van jövőnk?

Figyelt kérdés
8 éve dolgozunk egy helyen, mindig is jó volt a viszonyunk, tiszteltem és felnéztem Rá, aztán tavaly azt vettem észre, hogy már nemcsak kolléganőkét néz rám. Bevallom, hízelgett a hiúságomnak, de kicsit cikinek éreztem, mert apám korabeli. Viszont ahogy egyre többet beszélgettünk, egyre inkább szükségét éreztem annak, hogy lássam, kerestem,ha nem volt a közelemben és szép lassan kialakult bennem is valami vágyódás féle. És utáltam magam amiért nem mertem elfogadni a csók-próbálkozásait, holott mindig az járt a fejembet, mi lenne ha egyszer nem fordítanám el a fejem...Így telt el majdnem egy év,maíg végül idén tavasszal egyszer csak megtrtént. És egy csodálatos szerelmi kapcsolat alakult ki köztünk. Ő a támaszom, a vigaszom, a másik felem. Tökéletes a testi-lelki összhang. Egy dolog, ami miatt mégis aggályom van, házasok vagyunk. És hát nem egymással... ő már nagypapa,nem akarja elveszíteni a családját,és én sem kérnék tőle soha ilyet. Meddig tarthat ez így? Nagyon elítélendő ez szerintetek?
2013. szept. 24. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
lol
2013. szept. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
A vén kecske is megnyalja a sót..
2013. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ítélkezni keveseknek lenne joga, mondjuk a te, és a férfi családjának viszont mindenképp.

Nem vagyok jós, hogy megírjam meddig tarthat, de pontosan addig, míg:

-rá nem unsz és abbahagyjátok ezt a dolgot

-jön más, akitől ugyanígy megszédülsz (leírtak szerint kapható vagy a félrelépésre)

-rá nem jön valamelyik családtag, és a lebukással jön a cirkusz és minden kellemetlen vonzata

2013. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod ezt rendezni magadban, hogy ő "CSAK" munkatárs és ne nézz rá férfiként, akkor válts munkahelyet.

Mert előbb utóbb megcsaljátok a párotokat. Mert a vágy ott van, fokozódik és előbb vagy utóbb kitör. És akkor azon megy majd a fejtörés, hogy mi legyen? Nem kéne folytatni. Nem a korkülönbség miatt, nem a család miatt, nem is a munka miatt, hanem a józan ész miatt.

Mert miért érdekes a másik? A párotok már nem az?

Ez inkább csak az "újdonság varázsa" csak kölcsönös.

2013. szept. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem kezdesz el követelőzni, hogy hagyja ott érted a családját, akkor lehetsz hosszabb távon is a szeretője.


Oké gondolom a szeretőt stílusosabb, műveltebb, jobb-módúbb mint a férjed, de azért gondolkodj azon hogy már nagypapa korú, most lehet hogy még kellemes vele de 10-20 év múlva már lehet hogy pelenkázni kell. (Tényleg a 70 körüli férfiak közül már sokan prosztata probléma miatt már "pelenkát", nőihez hasonló tisztasági betétet hordanak.)

2013. szept. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem műveltebb, nem jobb módú, csak "emberebb". 58 éves, én 36vagyok.
2013. szept. 24. 11:44
 7/8 anonim ***** válasza:

nincs jövötök.

1. közös munkahely, állandó kapcsolat. gondolj bele. összejöttök. ok. öszeköltözés. ok. otthon vele vagy, melohelyen vele vagy. a nap 24 órájában együtt leszel vele minimum a hét 5 napján!!!! rá fogtok unni mindketten.


2. apád korabeli. most ha tetszik, ha nem, egy 60 évesnek, meg egy 30 évesnek, nekem senki ne magyarázza be, hogy olyna hű de boldogan emg tudnak lenni. közös érdeklődési kör semmi, bulizni elmentek, kb vaterodnak nézné mindneki, nem emlesleg, ohgy 60 fele mr nemjárnak bulizni, te emg azért 30 as vagy szal simn ereszdel a hajam lehet párszor...szal jah.

2013. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kicsit rosszul esik egyesek gúnyolódása, de láttam olyan válaszolókat is akik őszintén leírták a véleményüket, s ezért hálás vagyok.
2013. szept. 24. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!