Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kizáró ok nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kizáró ok nálatok fiúk, ha a kiszemelt lánynak nincsenek barátai? 20l

Figyelt kérdés
Ismerősei vannak, de igaz barátai nincsenek. Kissé introvertált típus, sokszor csalódott már emberekben, nem igazán bízik már meg senkiben, vagy ha igen, csak nagyon nehezen. De mindezek mellett nagyon mosolygós, igaz félénk, de közvetlen személyiség. Sok utat meg kell tenni, hogy a bizalmába férkőzz. Ha ezt megtetted, nagyon tud szeretni.
2013. szept. 24. 11:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne kizáró ok?
2013. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ha a csajnak nincsenek barátai ÉS elfoglalni se tudja magát egyedül, vagyis csak unatkozik folyton, akkor hajlamos a pasiján lógni, ezért nem szeretik a fiúk, ha a lánynak nincs társasága, de ettől még ez nem kizáró ok, csak ne menj a palid agyára azzal, hogy nem tudsz magaddal mit kezdeni és folyton őt izélgeted.
2013. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok én is. :) És 3 éve boldog párkapcsolatom van. :) Ha meg akarsz nyílni valakinek, akkor meg is fogsz. De azért az én bizalmamért is meg kellett küzdenie a barátomnak.

Szerintem ez nem kizáró ok. Csak kevesen hajlandóak kivárni, míg megbízol bennük, mert sokan elérhetetlennek látnak emiatt. Azt gondolhatják, hogy nem is akarod ezt az egészet, csak kéreted magad.

2013. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

nem, sőt csak örülnék neki. :)


volt ilyen barátnőm, hogy nem igazán volt társasági ember. Mondhatni kicsit örültem neki, hiszen már az elejétől fogva meg tudtam bízni benne. :)


viszont rossz volt, mikor közölte, hogy ő nem jön velem buliba, meg sehova sem szívesen...kedvemért eljön, de csak max félévente 1-2 szer, de annyi...:/



szóval vica versa...de összeségében, örültem neki, hogy nincs 10 fiú "haverja" meg 20 barátnője, akik állandóan tömködték volna a fejét hülyeséggel..:)

2013. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem probléma. Legalább sokkal több intimebb közös programot tudtok ketten megcsinálni. A barátok meg jönnek mennek az ember élete során. Én emiatt nem aggódnék. Pláne ha ott van a család.
2013. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Van, hogy még jó is, eléggé idegesítő ha folyamat ott csüng a nyakán kismillió barátné. Amúgy fateromék is ilyenek voltak egész életükben és baromira jól megvannak már 20 éve.
2013. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az.Én pasiról tudok írni,hogy sok barátja van,és ők az elsők,folyton velük lóg.Ami eléggé rossz,mert mi ritkábban is látjuk egymást.
2013. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A legkisebb mértékben sem probléma. Legalább nem dumál ki másoknak a kapcsolatunkról magánjellegű dolgokat.


Mondjuk azért jó ha van egy csajnak baráti társasága is, mert ennek hiányában túlságosan is csak a srácba kapaszkodik, ami egy kapcsolat elején még csak jó, de később már idegesítővé válik. Pl. ha srác haverokkal egy hónapban 1-2 alkalommal sörözni akar, akkor a csaj ne kezdjen érzelmi zsarolásba, hogy ő most akkor egyedül otthon unatkozik.

2013. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Semmi féle ráakaszkodásról, érzelmi zsarolásról, nyakban csimpaszkodásról nem lenne szó.
2013. szept. 24. 12:04
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha kitudná bírni rendszeres hiszti nélkül, hogy nekem viszont vannak, és nem csak barátaim, hanem minden más is, akkor nem.
2013. szept. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!