Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők lenézik azokat a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők lenézik azokat a férfiakat, akiknek diplomájuk van, de segédmunkás melót végeznek?

Figyelt kérdés
Ez kizáró tényező egy normális nőnél?
2013. szept. 24. 12:37
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
81%
Én nem, de a hamarosan válaszoló kisebbségi komplexusos, nőtlen pasik úgyis jobban tudják majd nálam... :D
2013. szept. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 P.S.94 ***** válasza:
Miért néznék le? Az a fontos ki vagy, milyen ember vagy és szerintem én senkit se nézek le aki segédmunkát végez, főleg ha diplomás mindemellett.
2013. szept. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
Vannak, akiknél kizáró lehet, de vannak, akiknél nem. Engem pl. egyáltalán nem érdekelne, hogy segédmunkás, ha szerelmes lennék.
2013. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le. De van olyan, aki igen. Ez az adott nőtől függ. Szerintem az sose lenézendő, ha valaki dolgozik. Én azt nézem le, aki inkább semmit sem dolgozik, mert csak "menő" munkákat lenne hajlandó elvállalni, de ha nem talál, akkor inkább nem csinál semmit.
2013. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:

Oké, hogy nem zavar, ha szerelmes vagy belé, de egy ilyenbe nem szeretsz bele. :D

Szerintem is lenézik az ilyen embereket, hiszen minek tanult, ha fogatlan alkoholistákkal dolgozik együtt? Szerintem senki se ilyen férfire vágyik...

2013. szept. 24. 12:44
 6/55 anonim ***** válasza:

Van, aki igen és van, aki nem.


De a kérdésed stílusából ítélve szerintem te csak visszaigazolást vársz arra, hogy " igen, egy normális nőt nem érdekel, hogy mivel foglalkozol " - hát ez a valóságban másképp is van.

2013. szept. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
én nem nézem le,sőt.inkább szinte dicséretre méltó az,hogy diplomával igen 2 kezű munkát végez,hogy megéljen,nem a sült galambot várja.sokan arra sem képesek hogy dolgozzanak mert biztos úgy gondolják hogy az fáj.kivétel persze annak aki szeretne dolgozni de nem tud
2013. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:

Nem kell azzal indítani egy nőnél:

Szia segédmunkás vagyok!

Megismer és ha tetszel neki akkor remélhetőleg nem érdekli!

2013. szept. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
Egyből szóba kerül, hogy ki mivel foglalkozik...
2013. szept. 24. 12:51
 10/55 anonim ***** válasza:

Mégis milyen választ vársz? Megnyugtatót v. igazat?


Magára igényes nő (tudatosan megtesz mindent annak érdekében hogy minden téren sikeres legyen: külső, személyiség, karrier...) sikeres férfit akar társnak.


Sikeres férfi ismérve pedig az hogy sármos külsejű és egzisztenciával rendelkezik. A segédmunkás melónak általában sehol sincs nagy presztízse (pedig kimutatták hogy a társadalom számára egyik leginkább hasznos munka a kukások munkája és az egyik legkártékonyabb az ügyvédé), egy diplomás férfit joggal nézhetnek baleknak, ha ilyen melót végez.

2013. szept. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!