Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk hogy tudják elkapni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk hogy tudják elkapni a HPV vírust?

Figyelt kérdés
Az érdekelne h ők hogyan tudják elkapni? Vagy esetleg már genetikailag bennük van tudom h most hülyének néztek, de fontos lenne a védő oltás miatt. Van párom ő is szűz volt én is és azóta nem feküdtünk le senki mással csak egymással.
2009. nov. 6. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A HPV-nek sok verziója van, vagy kb. 200. Ezek közül kb. 40 az, amit el lehet kapni úgy, hogy annak valamilyen "jele" van.


Magyarán a HPV-t a pasik szinte mind elkapják, csak semmit nem vesznek észre, nem látszik, h fertőzöttek. Viszont - mint minden HPV fertőzés - ezek is elmúlnak előbb-utóbb (győz az immunrendszer). Olyan, h valaki ezzel születik nem igazán van (én ilyenről nem hallottam).


Ami a pasiknál gázos HPV, az a nemi szerveken okoz szemölcsöt. Kellemetlen, nekem volt olyan. Baromi hosszan el lehet vele bénázni; ha megkaptad szerintem kezdd a lézerrel, az viszi a legjobban tán. Ezzel együtt ebből is meggyógyul mindenki.


Ezzel 1ütt megkaphatod a HPV-t! Tipikusan nemi úton terjed ugyan, de nem kizárólag. Nálam pl. a lány, aki az egyetlen esélyes forrás lett volna (ő volt az első nekem) soha nem volt beteg (nem volt szemölcse) és a nőgyógyász keneteiben sem volt soha semmi. Szal az sem lehet, h félrelépett és onnan volt a dolog...

2009. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És hogy lehet elkapni nem nemi úton? Meg akkor szerinted én elkaphatom még ha csak velem akkor is?
2009. nov. 6. 17:24
 3/7 A kérdező kommentje:
és lány vagyok az kimaradt:)
2009. nov. 6. 17:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemi úton terjed.És h ha eddig a barátod csak veled volt,akk nem kaphatod el,mert nem tudott megfertőződni.Vagyis mi így tanultuk...
2009. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Humán Papilóma Virust majdnem mindig a nők szenvedik meg,azért mert amig a pasiknál magától elmúlik,addig a nőknek ez egy kinosan marhahosszú gyógyszeres kezelés,remek kis kontrollvizslatásokkal... Ismerösöm mondta... ö is nö...és végigcsinálta
2009. nov. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemnem,nemcsak nemi úton, most kideriteték az okosok hogy közvetlen érintkezéssel is frankón átmegy. Elég ha két börfelület találkozil
2009. nov. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szabó Éva Györgyi válasza:
"már az újszülött is elkaphatja a fertőzést az anyjától születésekor!"
2015. ápr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!