Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Érdeklem a fiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Érdeklem a fiút?

Figyelt kérdés

Van 1 fiú akivel kb 1 hónapja szemezek. Sokat figyel és mindig a közelemben van. De tegnap úgy érzem elrontottam mindent. Egy másik fiút megkértem,hogy segítsen pakolni a fiú azt mondta,h most nem..én szomorúan néztem a srác megölelt és azt mondta,hogy szeret- erre én azt mondtam,hogy én is szeretném, de még jobban,ha segítene! Persze a hátam mögött állt az a fiú akivel eddig szemeztem. Tudom nagyon rosszul esett neki,majd késöbb vettem a bátorságot és oda mentem,hozzá megkérdezni,hogy segítene pakolni. Ő nem mondott semmit csak nézett...(nagyon meglepödött)

Ma reggel a srác közelről rám se nézett,de messziröl mindig figyelt. Amikor leültem a padra kb 5 perc mulva jött és gondolkozott,h leüljön-e a mellettem levő padra. Leült de nem szolt hozzám,mert a barátnőimmel voltam. Már teljesen beleszerettem nem tudom mit tegyek. Kérlek segítsetek!!! L 15


2009. nov. 6. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
És mit akarsz a gyerektől? Nem fog rámozdulni egy olyan csajra aki mást szeret. Vagy mond el neki, hogy érzel, vagy hagyd és nem jöttök majd össze.
2009. nov. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Beleszerettél, hogy egy redvás szót nem beszéltetek? Hát ez nem semmi.
2009. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már párszor beszéltünk..
2009. nov. 6. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!