Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Általába kire mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Általába kire mondjátok azt hogy kényes vagy milyen tettekben nyilvánul ez meg?

Figyelt kérdés

Páran monták már rám azt hogy kényes vagyok(leginkább fiúk)de én nemérzem magam annak,ráadásul külsőre se tűnök egy plázamacskának és csak rock zenét hallgatok,de amint egy pasi jobban megismer aztmondja rám hogy kényes vagyok,egyéb jelzőkkel ellátva.

16/L


2009. nov. 6. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán írjál plt ember!
2009. nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Abban, hogy butaságokat kérdezel. Például itt...
2009. nov. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
például ha nem nyeli le
2009. nov. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha marhaságokat kérdez/müvel/stb

Kényesség ha azért nem csinálsz meg valamit mert orditod h letörik a körmöd ,vagy mert a szél szétbozolja a frizurám,stb... és természetesen ezt olyan hangon hogy a tükör is kettétörik ha belenézel... ez a kényesség a hülyeséggel és egoizmusal karöltve,plázabiccs kiszerelésben.

Az a nem kényes nő,aki nem bánja azt sem, ha esetleg olajos a keze, vagy véletlenül neadjisten valamit tesz,akkor azt élvezi,és nem nyafog/nyávog/vonyit,visit,stb

2009. nov. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!