Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elhívjam táncolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhívjam táncolni?

Figyelt kérdés

Igazából nem szeretnék tőle semmit, csak ő sztem alkalmas lenne, hiszen barátnője is van.


Egyetemen gólyabáli keringőről lenne szó és én szeretnék táncolni. Szerintetek milyen lenne, ha egyszercsak odamennék hozzá és megkérném? Mert eléggé beszari vagyok úgymond, ilyen szempontból, félek, hogy beégek. Csak szimplán jó lenne táncpartnernek és ennyi.



2013. szept. 27. 00:38
 1/6 A kérdező kommentje:
És lány vagyok, mellesleg...
2013. szept. 27. 00:38
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak nem szeretbék kellemetlenséget a barátnője miatt sem...
2013. szept. 27. 00:40
 3/6 A kérdező kommentje:
És bocsi az első mondatért... szóval nem szeretnék tőle semmit, tudom, hogy barátnője van, csak táncpartnernek lenne jó.
2013. szept. 27. 00:41
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. szept. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor annó nekem volt a gólyabálom én simán odamentem az egyik sráchoz aki a csoporttársam volt hogy lenne-e kedve igent mondott rögtön. Volt viszont egy lány akit mindenki visszautasított. Én szereztem egy másik srácot magamnak akit meg először szereztem rádumáltam hogy táncoljon azzal a lánnyal akit visszautasítottak. Így mindenki jól járt. Szép emlék a gólyabál...
2013. szept. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
simán.
2013. szept. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!