Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy román...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy román srácba (reménytelen szerelem). Mondanátok valamit hogy ne legyek szomorú?

Figyelt kérdés
Ahogy olvastam eléggé nem szeretik itt a GYK-zók a románokat... Mivel csak politikailag szidták őket, ezért nem volt elég az (ha azt mondanátok olvassam vissza azokat a kommenteket), mondanátok nekem valamit amitől megnyugszom? Már 4 hónapja ez megy... Bocsánat ha valami nem érthető. Ez az utolsó reményem :(
2013. szept. 29. 17:32
 1/8 A. Bundy ***** válasza:
8%
hát ha összejössz vele akkor lesz egy csomó segélyen élő gyereketek, naponta egyszer-kétszer megver és teljes diktatúrában fogsz élni, (persze vannak kivételek, de azok halottak)
2013. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szörnyű válasza:
9%

Egy magát Magyarnak valló fiatal lányra is vonatkoznak az íratlan törvények! Magyar seggbe Magyar fasz! Vagyis nem fekszünk össze mindenféle retekkel! Legyél már igényes, legyél nő!

Elnézést a nyers fogalmazásért!

2013. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem baj, most erre van szükségem, az ilyen fogalmazásra :)
2013. szept. 29. 17:46
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Totál brutál a mentalitásotok.Már elnézést.Ha én magyar nemzetiségü vagyok,de Erdélyben láttam napvilágot,akkor már "retek"?!-nek számítok?Nem mondom,le a kalappal elõttetek!Szépek vagytok,mosolyogjatok......:(

35N

2013. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bundy, nem roma hanem román srácról van szó...


Kérdező, ha a GYIK-en szidják a srácot, akkor nem jössz össze vele, vagy mi van most?

2013. szept. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szörnyű válasza:
Fogyaték !Én románról beszélek nem Erdélyi Magyarról!
2013. szept. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem tudom miért utája mindenki a románokat itt. Én is romániai magyar vagyok, ezért értheto, hogy sok románnal találkoztam de az égvilágon semmi baj nincs velük :) .


Ahogy elnézem a kommenteket, össze tévesztette valaki a románokat a romákkal " ha összejössz vele akkor lesz egy csomó segélyen élő gyereketek, naponta egyszer-kétszer megver..." - nem a legjobb "elemzés" a románokról. A románok normális, dolgozó, igényes emberek. Fehérek mint mi, csak annyi, hogy románul beszélnek. Mielott ilyen kijelentéseket tesztek, azelott olvassátok el FIGYELMESEN a kérdést. :)

2013. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj én utálom a Románokat de ha beleszerettél akk cselekedj v sírj!(utóbbit nem kötekedés kèpp írtam)Annyi csávò van mêg...a Román lehet csak kihasznàl(na)...
2014. jan. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!