Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ehhez? Jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez? Jó ötlet?

Figyelt kérdés

A párom nem kocka, sőt ő inkább olvas, koncertekre jár stbstb. De azért olykor kb félévente egyszer játszik ilyen számítógépes játékokkal. Mivel lesz a szülinapja így arra gondoltam, hogy kibérelnék egy mozit kb két órára és a barátaival ott játszana ilyen játékon. (vagy x-box 360 vagy play station 3)

26 éves fiúról van szó.

Kb hány fővel lenne ezt jó megszervezni?


Előre is köszi a válaszokat!


2013. szept. 29. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a mozi vetítőgépét össze lehet kötni ilyesmivel...
2013. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen barátnőt mindenkinek! A kockák álma!
2013. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Találtam már ilyen helyet, ahol ezt meg lehetne oldani.

Szóval ez nem jelent problémát.

2013. szept. 29. 20:09
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves Második!


Csak a csavar az a történetben, hogy ő éppen NEM KOCKA! :D

2013. szept. 29. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is rá értettem. :D
2013. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sztem tuti nagyon örülne, szupi ötlet :D mondjuk 4főt javasolnék
2013. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaja, értem második. Csak azért vagyok kicsit bizonytalan a dologban, mert ugye ő nem fanatikusa ezeknek a dolgoknak.
2013. szept. 29. 20:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor minek erőltetni épp ezt a játékot, ha nem is annyira szereti, hisz csak félévenként egyszer csinálja? Én biztos nagyon csalódott lennék, ha az lenne az ajándékom, hogy két órán át játszanom kell egy moziban.
2014. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!