Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből tudom megállapítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudom megállapítani egy csajról facebookon hogy kamu adatlap e?

Figyelt kérdés
Eléggé annak tűnik meg minden, de azt mondta fel fog hívni holnap szóval nem tudom most mit higyjek.
2013. szept. 29. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nyitott és mégse kommunikál minimum másik két, hiteles adatlapú csajjal rendszeresen az üzenőfalán, akkor tuti kamu.
2013. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fogod a képet amin úgy gondolod hogy ő van behúzod googleba kép keresés link alapján.
2013. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
épp ezért nem vook fent facen meg egy oltári nagy hulyeség! 17/L
2013. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg egy ismerősét, hogy találkozott-e vele személyesen, megbízható-e a profil. Miért nem kérdezed meg hogy kamerázzatok?
2013. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerősökből.
2013. szept. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!