Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy olyan kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy olyan kapcsolatban élni ahol a férfi az fiatal a nő meg idősebb? Olyan írjon akinek van tapasztalata.

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan, mint ellenkező esetben. A szerelem nem a kortól/magasságtól függ.

A társadalmi elvárások miatt csak akkor lehet érdekes ez a helyzet, ha a férfi még tanul és lényegében a nő tartja el.

2013. szept. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyám 4 évvel idősebb apámnál, több mint 30 éve házasok.

De szerintem ennél több se gond, ha szeretik egymást.

2013. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Jó! :) Mert szerelmesek vagyunk egymásba! Nem tudom leírni neked! Én vagyok 25F párom 31N és egy 9 éves fiúnak az anyukája! Férje van és hamarosan válni fog miattam! Igen megcsalta a férjét velem!
2013. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pandas74 ***** válasza:
100%
Teljesen jol mukodik,ha mindketten megtalaljak a szamitasukat,semmiben nem kulonbozik mas kapcsolatoktol,ugyanugy vannak elonyei,hatranyai,mint barmilyen mas esetnek.Szuleim kozt 22 ev volt,gyakorlatilag Apam ,es anyai nagyapam kozt 2 ev volt,jol is mukodott,apam feltekenyseget leszamitva ,majd 18 evig....aztan szetmentek.A felesegem 7 evvel idosebb nalam,17 eve vagyunk hazasok,ezelott 3 evog minden ok volt,aztan -talan a gondok miatt-,kinezett a hazassagbol....Meg egyutt vagyunk....Ezek a dolgok szerintem kortol ,korkulonbsegtol fuggetlenul ,barmelyik kapcsolatban megeshetnek,es meg is esnek.
2014. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!