Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kínos az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kínos az, ha egy nő ír valami ürüggyel a srácra, ezzel próbálva barátkozni, közelebb kerülni?

Figyelt kérdés
Mondjuk szeretné megismerni és nem nyomul rá, nem próbálkozik be, csak próbálja elérni, hogy beszélgetni tudjanak stb. Próbál helyzetet teremteni.
2013. szept. 30. 15:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Akkor sem az, ha teljesen átlátszó!?
2013. szept. 30. 15:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kínos, és nem baj, ha átlátszó. Emberek szoktak kommunikálni.
2013. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. A nők is ugyanúgy kezdeményezhetnek mint a srácok.
2013. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem , én legalábbis örülnék neki , még h egyébként nem jönne be a csaj , akkor is értékelném a kezdeményező készségét.
2013. szept. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor be merem ezt játszani, ha máskülönben nem találkoznék a sráccal, mert akkor nem ciki, ha visszautasít. :D Egyszer-kétszer megpróbáltam olyan sráccal, akivel amúgy is láttuk néha egymást, és az nagyon ciki volt, mivel nem lett sikerem, de mondjuk legalább megpróbáltam. :D És aztán nem győztem elbújni a tömegben a srác elől. :D


22L

2013. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem írtam semmi konkrétat, tehát bármikor tehetek úgy, hogy nem is érdekel és azt hiheti tévedett. :))
2013. szept. 30. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!