Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Párom mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Párom mellett maradjak vagy az újra koncentráljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves lány vagyok. másfél éve van barátom, sokat veszekedtünk, mindig kibékültünk. mostanában kezdtek rendeződni a dolgok, de úgy érzem ő már nem szeret úgy...legalábbis nem mutatja ki. Én új közegbe kerültem, ahol megismertem valakit, aki nem közömbös, lelkiismeretfurdalásom van, hogy a párom mellett is rá gondolok. tudja, hogy van párom, de valószínűleg énis tetszem neki. Szerintetek mit tegyek? :/
2013. szept. 30. 15:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%

egy hulladék nő vagy, hogy ezt csinálod a párod mellett el se hiszed mekkora fájdalom lenne neki ha megtudná ezt....

Szakíts vele aztán kezdj el a másikkal beszélgetni....

2013. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még elköteleződni.

Cseréld le a pasidat. Kegyetlenül hangzik de még elég fiatal vagy. Élj. És ha vele már egyszer tönkre ment akkor minek erőlködni ha már van másik?

2013. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
nem fikázást kértem. nem tehetek róla én sem... ha egyszer ilyen helyzetbe kerülsz, majd remélem magadról is hasonlót mondasz. de köszi
2013. szept. 30. 15:17
 4/23 A kérdező kommentje:
az elsőnek ment.:) a másodiknak pedig köszönöm!:)
2013. szept. 30. 15:18
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
De basszus de akkor szakíts a pároddal aztán kezdj el a másikkal ismerkedni.....
2013. szept. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

soha nem kerültem ilyen helyzetbe! nem jön új ha nem vagy nyitott


35/f

2013. szept. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
csak beszélgetek a másikkal. úgy gondolom egyelőre azt még szabad. össze vagyok zavarodva...
2013. szept. 30. 15:20
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó te még nagyobb hulladék vagy és gondolom egy csiri biri kis szűz kretén!


Kit érdekel a mostani barátja, azért maradjon vele a kérdező, hogy ne legyen fájdalmas a pasijának? Elmész ám a picsbe!


Nem csalta meg de vonzódik hozzá!


Én javaslatom az volna, hogy beszélj a pasiddal és tudd meg hányadán álltok de te gondold át, hogy szerinted helyre hozható-e!


Szakíts vele mielőtt megcsalod, mert ha nem szakítasz vele megfogod csalni!


Jőjjél össze a másik pasival. Fiatal vagy nem ér meg annyit egy pasi se, hogy vele maradj szánalomból. Pasid meg majd talál mást, majd kihever téged! Magaddal foglalkozz!


Sok sikert!


25F

2013. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Amikor beírtam ide az utolsó az a első volt! :D Szemeleynek szólt...
2013. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
szakíts a pároddal mi értelme ennek így és utána feküdj csak le a másikkal vagy amit akarsz. ne legyél puhatestű.
2013. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!