Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

A férjem barátja (kollegája), egy jo ideje furcsán viselkedik velem.

Ha találkozzunk, nem szól hozzám, de másnap mikor együtt dolgozznak, folyton azon nyagassa a férjemet, hogy én mindig mérges vagyok, haragszom rá, hogy én milyen csúnya szemekkel nézzek rá, stb.

Rá sem nézzek, de nem azért mert haragszom vagy ilyesmi, hanem mert nem, csak ugy, nincs miért nézzem.

Csak köszönök és meg kérdezzem hogy vannak.

Nem értem, mit akar...még ajándékot is akart venni nekem, mert kérdezzte a férjemet, hogy én mit szeretek.


2013. szept. 30. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Lődd le.
2013. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!