Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik fajta lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik fajta lány tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Aki mindig ölelget, puszilgat (még akkor is ha csak barátok vagyok) vagy aki csak rendesen beszélget. és ha jártok akk ölelget puszilgat stb... Aki mindent megtesz a külsejéért, vagy aki nem annyira foglalkozik vele (de nem ronda). Köszi előre is

2013. szept. 30. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vörös valamelyik?
2013. szept. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ne puszilgasson össze-vissza, ha nem a barátnőm.

Nem kell mindent megtennie a külsejéért, de azért legyen nőiesen igényes öltözködésben és sminkeléssel is!

2013. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Engem se puszilgasson olyan, aki nem a párom. El is taszítanám magamtól, gondolkodás nélkül. Pfuj.

Viszont én a sminkelést visszataszítónak találom. De attól még lehet ápolt, jól fésült, stb.

2013. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, egyik sem vörös :D
2013. szept. 30. 21:06
 5/13 anonim ***** válasza:
hát azért ha csak barátok vagyunk ne olelgessen puszilgassom mert ha lessz barátnom akkor csak félreértheti... és a másikban meg a kozép hogy ne mindent tegyen meg mert számomra az a smink szóval az nem kell ha akarja csak kicsit de ne egy tonnát és nem muszály a legdivatosabb ruhákba járni meg a legdrágábba nekem azok nem inkáb legyen normális stílusos és annyi
2013. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ASOT ***** válasza:
100%
Aki ilyen kis házias : [link] :)
2013. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
asot o.O hmm ez fini :))
2013. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ASOT ***** válasza:
csak besegítenél neki a főzésben ha nem menni neki nem?
2013. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát az biztos hogy elvezetném ideoda :D
2013. szept. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindkét kérdésre a 2. a válaszom.
2013. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!