Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell helyesen felhelyez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell helyesen felhelyezni az óvszert?

Figyelt kérdés
Készülünk barátnőmmel az első alkalomra, de van hogy én nem merem és van hogy ő, ezért most megszeretném kérdezni, hogy hogyan kell normálisan felhelyezni? olvastam, hogyha levegő van benne akkor nő a szakadás veszély. Köszönöm szépen a válaszokat

2013. szept. 30. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
A legfontosabb, hogy előtte ki kel lyukasztani. Másképp teherbe eshet.
2013. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2013. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A. Bundy ***** válasza:
van a dobozban használati utasítás nem tudtad?
2013. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Aha ki kell nyomni belőle a levegőt, majd óvatosan fel kell húzni a lány fejére, aztán már megy minden a maga útján...
2013. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na jó majd én akkor! Szóval ugye ő össze van tekerve. Szépen ráteszed a micsodádra. Van a végén az a kis "gyűjtőtasakocska", én úgy hívom, a farkincája :D Na azt megfogod, hogy kinyomd a levegőt belőle. Még mindig fogod, és elkezded a másik kezeddel szépen felfelé görgetni a f*rkadon. De megkérheted a barátnődet is, hogy ő is segítsen neked.
2013. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A. Bundy ***** válasza:
azt kihagytad hogy csak álló péniszre szabad felrakni
2013. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg kimaradt. Na ja, csak állóra :DD
2013. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Használati utasításban, van rajz is, nem csak szöveg.
2013. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a normális választ 5. egyébként elolvastam és erre gondoltam én is, csak nem igazán sikerült felfogni, hogy most mi is van :D bár valószínűleg ez még a fest hatása :D
2013. szept. 30. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!