Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám meleg lenne talán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bátyám meleg lenne talán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, elég buta és logikátlan következtetés, de mostanában megfordult a fejemben ez. Hogy miért?

Be kell valljam, eléggé mocskos szájú egyén vagyok, így néha van amikor kicsit erőteljesebb szavakkal szidok valamit.

A bátyámmal néha összekapunk egy-két apróbb baromságon, és ilyenkor néha mondom neki, hogy "hülye b*zi vagy"

Ilyenkor pedig mindig mondja hót rideg hangon, hogy "nem vagyok b*zi".

Tudom, ez nem nagy indok a feltételezésemre. Viszont ő, és mindenki a környezetemben tudja / tudhatná, hogy én a "b*zi"-t általában úgy használom mint a legutolsóbb szemét hülye barmot, még, ha tudom is, hogy nem ez az eredeti jelentése a szónak ugyebár. Csak sokszor lusta vagyok ilyen szépen megfogalmazni, és egyszerűen le b*zizom, vagy b*ziságozom az adott dolgot.


Szóval... igen, tehát a kérdés... nagyon feltűnően felkapja a fejét, ha csak szimpla indulatból nekivágom, hogy b*zi. Illetve, bár nem tudok sokat a szexuális életéről, de elméletileg elég nagy nőcsábász. Bár egy lányt se mutatott be, vagy hozott ide igazából.


Szóval... szerintetek van okom arra, hogy ezt feltételezzem, vagy nem? Csak mert ez nekem kicsikét furcsa... Mit gondoltok?



2013. okt. 3. 02:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert valaki ugrik arra a szóra, még nem biztos hogy az. Vannak akik nem szeretik,ha alaptalanul mondasz rájuk jelzőt, függetlenül attól hogy Te nem az eredeti értelmében használod.Kérdezd meg tőle,hogy miért tiltakozik, és miért nem engedi el a füle mellett. Arra meg hogy meleg lenne ennyiből nem lehet következtetni. Abból se,hogy még nem mutatott be otthon senkit, hisz nem tudjuk,hogy milyen a kapcsolata a szüleivel, veled, hogyan reagálnának otthon egy barátnőre, de az is lehet,hogy nincs vagy nem volt komoly kapcsolata,akit érdesmenek tartott volna bemutatnia.
2013. okt. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 My Conserve ***** válasza:
100%
Lehet. De nem biztos. Ugyanígy reagálna, ha mások azzal szekálnák, hogy nem elég férfias.
2013. okt. 3. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanmár, te hogy reagálnál ha azt mondanák neked hogy te hülye leszbi? Mondanád hogy nem, nem vagyok leszbi.

Ebből még nem lehet erre következtetni.

2013. okt. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem tudjuk ebből, hogy meleg-e, mert semmi, de semmi logikusság nincs a következtetésedben.

Azt viszont tudjuk, hogy te tapló vagy.

2013. okt. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen testvérhez én se hoznék barátnőt bemutatni, az tuti... Sőt, én is úgy menekülnék tőled, mint a szél...
2013. okt. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
hát... a logika nem az erősséged! :)
2013. okt. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Attól még nem b*zi, hogy mondod neki. Viszont, ha ilyeneken jár az eszed, akkor lehet, hogy te vagy az! Majd később jőn ki rajtad :)
2013. okt. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem az. S mint az előttem szólók , én is azt mondom;

Te hogy reagálnál, ha valaki azt üvöltené a képedbe hogy qurva!? Biztos nem vágnál jó pofát hozzá.

2013. okt. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
honnan tudjátok, hogy a kérdező nőnemű?
2013. okt. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én két okból gondoltam:

1) Egy fiútestvér minek b*zizná le a másikat? És a testvére akkor már visszaélhetne a szóval hogy mindenki magából indul ki.

2) A fiúk alapból elengednek egy-két trágár kifejezést, ezt senki se rója fel nekik. A kérdező akkor minek írná vallomásként hogy mocskos a szája?


Szerintem a kérdező egy elég nagy tapló, de nő.

2013. okt. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!