Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akit nagyon szeretek. ő régebb akart járni velem (3x is megkérdezte) de én nem-et mondtam, gondolva hogyha igazán szeret úgyse adja fel. Szerintetek még van esély hogy valaha is legyen köztünk valami? A többi LENT

Figyelt kérdés
4-5 éve ismerem és az érzések nem változtak.Régebb még "barátként" sokat beszéltünk (naponta)De mostanában már egymásra se irunk (gondolom büszkeségből, várjuk hogy a másik tegye meg újra az első lépést). Mit tehetnék hogy újra "beszéljünk"? Szeritetek még van esély? :|

2013. okt. 3. 11:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ha meg zaklatna, az lenne a gond.. ha akarsz tőle vmit, irj neki h változott a terv :D
2013. okt. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 LeftBehind ***** válasza:
89%
Istennek tényleg elképesztően beteg humorérzéke van hogy kitalálta a női logikát...
2013. okt. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálkoznék ha a srác elküldene a búsba téged:DD Ezek után szerintem te ne várd, hogy jelentkezni fog nálad kapcsolat miatt.
2013. okt. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Tudod, a boldogságért neked is tenned kell. Nem nagy dolgokról van szó, csupán ki kellene nyitnod a szádat az ő irányában.
2013. okt. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha ismét jelentkezik a srác, omolj virtuálisan a karjába, és rebegj sok-sok bocsit:xD
2013. okt. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
kicsit tsundere beütésed van.. így viszont várhatsz, mert hogy te nem fogod felkeresni az is biztos...
2013. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nézd ha most nem beszéltek már egyáltalán, akkor még is mit veszíthetsz?
2013. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

te nem szeretted igazán

akkor most mit akarsz?

2013. okt. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem.De nem is próbálom.Szeretsz valakit,mégis háromszor elhajtottad,hogyha igazán szeret úgy sem adja fel.Ennek mi értelme volt?

Már megbocsáss,de te nem szereted ezt a fiút,csak a büszkeség beszél belőled.Mert nem keres,és ez a te bajod.

2013. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Most már megszólalhatnál, kérdező? Felkeresed vagy sem?
2013. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!