Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Számotokra mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Számotokra mit jelent egy párkapcsolat a szexen kívül?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 13:51
1 2
 1/11 Tarnolf ***** válasza:
100%
Szeretet, megértés meg ilyenek. Elég gáz, ha egy párkapcsolat csak a szexről szól.
2013. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem perpillanat nem sok mast jelent..
2013. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy végre azzal lehetek akivel lenni akarok van valaki aki szeret és bármit elmondhatok neki és nem nevet ki a hülyeségeim miatt és akit megcsókolhatok megölelhetek csak azért mert szeretem.
2013. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerény véleményem szerint a párkapcsolat egymás teljes lelki támogatásáról is szól.

Nem azt mondom, hogy droid módon mindenre "Igen, drágám" legyen a válasz, de a feltétel nélküli bizalom alapkő.

2013. okt. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A törődést, az érzelmi közelséget, megértést, az érzések megosztását (mert csak így van értelme az életnek szerintem, és magát a lángoló szerelmet mely később szeretetté formálódik. :)
2013. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy valakivel lelkitársak vagyunk, el mondhatom neki örömem-bánatom, átélhetem vele ezeket.Kitartást a másik mellett, hűséget, szeretetet, megértést, igazán tiszta szívből jövő szerelmet, bizalmat egymás iránt!

Azt hogy megcsókolhatok valakit, megfoghatom a kezét, megölelhetem.

Számomra ezt jelenti.

17/F

2013. okt. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2013. okt. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 schocko ***** válasza:
Főz, elmosogat, mos, kitereget, néha vasal is, bútort szerel, leviszi a szemetet, ideadja a távirányítót, megvakarja a hátamat és néha engedi, hogy lebeszéljem a szexről, de még sohasem sikerült eredményesen...
2013. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ebben a szent pillanatban nem tudom leírni, meg elképzelni sem, mert nem volt részem párkapcsolatban
2013. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyfajta lelki egységet (is). Teljes része az életemnek és ezzel az örömeimnek és a problémáimnak is. Érzem mellette, hogy nem vagyok egyedül. Szeretet érzek iránta és ezt érzem felőle is. Számomra valami ilyesmi (röviden) a párkapcsolat, ha ezek az érzések nem alakulnak ki az első hetekben/hónapokban, akkor az nem lesz igazán tartós.
2013. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!