Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Elbizonytalanod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Elbizonytalanodtam, valaki segitsen

Figyelt kérdés
Van egy srac a parhuzamos evfolyamon aki nagyon bejon, de nemtudum , hogy mit tegyek. Van hogy percekig bamuljuk egymast, van hogy ram se nez, jvan hogy orakig dumalunk, van h hozzam se szol, ja es elso angolon( vegyes csoport van) azt mondta, hogy neki mar sok lany vallott szerelmet. Es ha ez meg nem lenne eleg volt , hogy az osztaly qrvajaval "korrepetaltak egymast". Nemtudom hohgy mit csinaljak, valaki segitsen
2013. okt. 3. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

két lehetőséget látok, de rossz hírem van:

1) Csak simán nagyképű, s arra vár, hogy majd te is szerelmet vallasz kicsit megcsöcsörészik téged, s ki vagy pipálva. Megy tovább.

2) Nem vagy olyan jó nő, hogy akarjon valamit tőled, de tudsz neki segíteni ebben-abban.


Nem akarlak megbántani, de ha akarna valamit már lépett volna.

2013. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, ja es azt elfelejtettem, hogy a 12 fos francia csoportbol csak tolem keri el a hazit, meg az orai anyagot
2013. okt. 3. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok: Azt hiszem akkor érted mire gondoltam. Próbaképpen ne add oda neki egyszer-kétszer a házit, mert épp tanulsz a füzetből s kell neked... nézd meg a reakcióját.

(Tippelek: először könyörögni fog, aztán megint könyörögni fog... aztán felajánlja valaki más füzetét, hogy tanulj abból, amíg lemásolja... azt meg fog sértődni... Már ha közben nem adod neki oda, mert akkor megint barátok lesztek. De ha nem adod oda, akkor a fentiekre számíts.)

2013. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oke es koszonom
2013. okt. 5. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!