Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tarthat 4 hónapig egy fellángo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarthat 4 hónapig egy fellángolás, vagy ez már szerelem?

Figyelt kérdés

..bár talán ezt nem is hetekben, hónapokban mérik.

Fogalmam sincs... nem akarok szerelmes lenni, de minden nap gondolok rá, rengetegszer álmodok róla, ha elmegy mellettem a folyosón, zavartan lesütöm a szemem. Hiába próbálok mosolyogni rá, hiszen legalább felfigyel rám, de egyszerűen nem megy. Úgy érzem nem kaphatom meg, de mégsem merek róla lemondani. És akadna olyan srác, akinek tetszenék, de mivel nem tudok lemondani róla, ezért nem teszek semmit. Ez mi lehet?

15/L



2013. okt. 4. 06:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt nyilván neked kell érezned, de én olvastam olyat a neten (vagy igaz, vagy nem :D), hogy ha 4hónapnál tovább tart, az már szerelem.
2013. okt. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyire ismered te ezt a srácot? Beszéltél már vele, vagy csak messziről nézegeted? És miért érzed úgy, hogy nem kaphatod meg?
2013. okt. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam egy évig tartott, de nem volt szerelem, mint később rájöttem, csak rajongás.
2013. okt. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te mond meg.
2013. okt. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerelem
2013. okt. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én tapasztaltam ilyet ő a biológiai ideálod akihez egyből vonzódsz és hosszabb ideig vágyol rá.... ha telik el idő és akad olyan aki hasonlít rá akkor affelé fogsz vonzódni ugyanugy de ha szerencsés vagy akkor ő is fog vonzódni irántad és lehet belőle kapcsolat. Általában mindig arra vágyunk aki nem lehet a mienk, az ember szereti a kihívásokat.....ezért példa erre Ádám és Éva meg az almafa. Tilod volt róla almát szedni de Éva mégis megszegte az esküt :) Mert mindig az kell ami nem lehet a mienk. Ez amugy csupán vonzalom ami lehet örökre megmarad benned mint emlék.
2013. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!.

Talán csak nem akarom beismerni magamnak...

nem azt mondom hogy ő a legmenőbb a suliban, de nem hiszem hogy kellenék neki.. inkább bulizósabbnak tűnik... nem tudom...sem alkalmam, sem bátorságom nincs hozzá odamenni. Fogalmam sincs mit mondanék..

Gondolkodtam azon, hogy rámosolygok.. de az eltervezés és a valóság között van egy kis különbség. Az lesz a vége, hogy zavartan lesütöm a szemem, és gyorsan továbbmegyek.. :D

2013. okt. 4. 19:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem várj ezzel még pár évet, ha elég nagy leszel, jönni fog minden magától.
2013. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!