Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek és hogyan ne azzal a férfival akit nagyon szeretek, és akit most hagyott el a barátnője? Hogyan tudnám elfeledtetni vele a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni.

Szerelmes vagyok egy férfiba (31F) akinek most lett vége egy több éves kapcsolata 1 hónapja. Több mint egy éve ismerjük egymást. Mindig is tudtam hogy tetszem neki, vonzódik hozzám és kedvel engem, de soha nem gondoltam volna hogy szétmennek.


A lényege a dolognak hogy szétmentek, és rá 1-2 hétre időt kért tőlem és hogy legyek türelmes. Szokott hívni engem telefonon, de semmi konkrét.


Annyira nincs tapasztalatom a pasiknál, hogy most nagyon rágörcsöltem erre a témára. Nem tudom hogyan viselkedjek, hogyan ne viselkedjek, félek hogy valamit elrontok.

Első látásra szerelem volt részemről ez a pasi, és mivel több éves kapcsolata volt akkor, álmomban sem gondoltam volna hogy szétmennek. Most itt ez az "ajándék", ez a lehetőség nekem, nem szeretném elszúrni. Én zaklatni őt, rámenősködni, rámászni nem akarok. Szeretném ha belém szeretne.. 5-6 éves kapcsolatról van szó, azért mentek szét mert nagyon sokat veszekedtek és megváltozott valami a kapcsolatukban, elhidegültek egymástól, és a lány kezdeményezte a szakítást.

Mivel tényleg nincs semmi tapasztalatom, nem tudom hogy mennyi idő kell így szakítás után? Nyilván minden eset meg ember más, de mégis?

23/L


2013. okt. 4. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Légy türelmes. Ha hosszútávú kapcsolatból lép ki valaki, és te mint "fájdalomcsillapító" lépsz a képbe, elrontod az egészet. Maradj a barátja, és ha közeledik, mond meg neki, hogy csak akkor lehet köztetek valami, ha már túltette magát az előző kapcsolatán. Különben az egész halálra van ítélve. Nem működhet.
2013. okt. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel tudja hogy szeretem őt ezért féltem hogy búfelejtőnek engem néz ki magának majd. Úgyhogy azt letisztáztam vele hogy én nem akarok szexkapcsolatot, normális kapcsolatot akarok, és ha úgy érzi hogy nem tudna engem komolyan venni akkor ne keressen többé. Ezután kérte tőlem az időt.
2013. okt. 4. 09:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát.igen.. idő kell, amíg feldolgozza. Addig legjobb lenne, ha nem is látna. Meg kell várnod - teljesen csendben és passzívan-, hogy ő közeledjen. Lehet, hogy hosszú lesz ez az idő, de csak így lehet, hogy ne búfelejtő legyél. A régi jó közmondás nagyon ide való: Türelem rózsát terem.
2013. okt. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem időnként kérdezd meg, hogy mi újság stb...csak úgy, hogy érezze foglalkozol vele. De nem kell belemenni, meg erőltetni, hogy beszéljen a fájdalmáról vagy ilyesmi, inkább csak csevegj vele, ne is kérdezd erről a dologról, meg azt se, hogy hogy érzi magát.


Mondjuk egy héten egyszer kétszer magadtól felhívod. Néha elhívhatod egy két programra (javasolj kiállítást, kulturális programokat, hogy ne egyértelmű randira utaljon a dolog), hogy érezze rád számíthat.

Ha elkezdi kiönteni a lelkét akkor hallgasd meg, de igazán tanácsot ne adj, mert úgysem lehet.

Ne sajnálkozz neki soha, mert akkor még jobban belesüpped, és tovább fogja nyomni a szöveget, inkább "előre vidd", szóval meghallgatod, bólogatsz, elmondod, hogy megérted őt és szívesen meghallgatod, de aztán próbáld valami vidámabb témára terelni a beszélgetést. Vagy olyan programot találj ki ami leköti a figyelmét. Ez a regenerálódást is segíti, mert nem lesz ideje a szarba süllyedni és filózni.

A lényeg, hogy érezze a törődést, hogy ott állsz a háttérben, de nem szabad hagyni, hogy lelki szemetesládának gondoljon. Viszont egy ilyen visszafogott érdeklődést mutatsz, iránta és nem nyomora iránt, akkor előbb utóbb venni fogja a lapot. Az a lényeg, hogy ő iránta érdeklődj, ne a fájdalma iránt. Érezze, hogy ő maga fontos, ő maga érdekes a számodra. Ettől neki is könnyebb lesz túltennie magát, mert értékes embernek érezheti magát.

Nem tudom érthető-e.

2013. okt. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es tökéletes válasz
2013. okt. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha szerette akkor több hónap kell neki egyedül
2013. okt. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván hosszú és rögös utat fog bejárni a srác,míg megemészti a történteket.Pláne,ha nemcsak szerelmes volt,hanem még most is az.Idő kell neki,és egy kis magány.Semmiképpen ne nyomulj,tolakodj,csak teljesen csendben légy ott a háttérben,mint egy barát.Ne jelentkezz nála túl sűrűn,esetleg néha hírt adhatsz maagdról és érdeklődhetsz felőle.Nincs szükség praktikákra meg nyomulásra,azok most úgysem segítenek az ügyön.Légy türelmes,kitartó,és megértő.
2013. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!