Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vártok egy ilyen pasitól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vártok egy ilyen pasitól?

Figyelt kérdés
www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek__4887695-lanyok-nok-mi-a-velemenyetek-egy-ilyen-pasirol
2013. okt. 4. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen linktől nem sokat :-D
2013. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a napi 10000 furi....
2013. okt. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem tudom, olyan mint ha nem lenne benne férfiasság. ha nem írta volna hogy pali, akkor, egy nő is lehetne. meg az egyik kommenbe írt valamit a humorral kapcsolatban. ez volt az:

"Viccek: értem a vicceket, max nem mindig szeretem. :D Minden viccben értem a humort, legalábbis azt, hogy más számára mi humoros benne. De például olyan vicceken, amik más számára megalázóak lehetnek, nem tudok nevetni. (Rasszista viccek, kövér viccek, stb.) Kicsit összetettebb humort is kedvelek, amit viszonylag kevesen értenek, de ritkaságszámba megy, hogy olyanokat kínoznék vele, akiknek úgy sem kedvelik. Kedvencem az angol humor :D "

na ez egy vicc. szerintem egy hülye kis bu zi. nekem fura a srác, tipikus kis pö cs. de ha nincs igazam akor ne haragudjatok!!

2013. okt. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
miért lenne b....zi? a rasszista vicceket én se kedvelem..
2013. okt. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na jó! én nem értem. de egy csepp férfiasság nincs benne, akkor miért nem jössz össze egy csajjal? főz rád, és elvagytok. hidd el 2hét után megunnád a palit. szeretek főzni, tudok is. de nem ezzel kezdeném, én naponta sportolok, igénylem a mozgást, nem ilyet írnék magamról, hogy szeretek főzni érdekel a művészet, szeretem a fü tyit. séta romantika, lovaglás a naplementébe. jó ez is fontos. de csak ezeket a nyálas dolgokat írja le magáról. a másik meg amleiyk pali nem röhög egy disznó viccen vagy morbid, hasonlón (nem olyanra gondolok, hogy belsz arok a szádba, és vicces) az bu zi, kíváncsi vagyok mint sportol, merta sakk nem az. de lehet én gonodlom rosszul és én vagyok a bu zi (és szerintem a belesz arok a szátokba vicces)
2013. okt. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!