Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összetudnátok jönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összetudnátok jönni egy olyan emberrel, aki ilyet mond nektek?

Figyelt kérdés

"Nem tervezek veled hosszútávra"


szóval szimplán most, jelenleg csak jól érzi magát veled. És ezt ki is jelenti. Bevallom őszintén, én nem tudnék egy olyan ember mellett lenni x időkig, aki nem tart esélyesnek arra, hogy a párja legyek hosszútávra, vagy esetleg végleg. Magyarul: csak egy strigula legyek neki, a többi mellett.

Ti mit gondoltok?


2013. okt. 4. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. okt. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esélytelen, hogy akár egy percet is vele töltsek. :)
2013. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

A mi kapcsolatunk is így indult részéről,idő közben még szakított is velem, mondván, hogy élni akar. 1 évig bírta, aztán jelentkezett, hogy nem tud elfelejteni, és hogy nagyon szeret.. Sok problémának van, és el tudnék képzelni ideálisabb kapcsolatot is, de annyi biztos, hogy az érzései rendesen elmélyültek annak ellenére, hogy kézzel-lábbal tiltakozott a komoly kapcsolat ellen, és pluszban még több, mint 200 km is elválaszt minket, így csak néhány hetente tudunk/ tudtunk találkozni.


Ezt neked kell eldönteni, ha nagyon fontos számodra, akkor egy próbát megér, mert változhat. Nem biztos, hogy fog, de az én barátom is elég reménytelennek tűnt, mégis "megtört". Mondjuk az tény, hogy nem vagyok mellette boldog...csak egyelőre sajnos túlságosan szeretem ahhoz, hogy elhagyjam. 21/l

2013. okt. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
*problémánk
2013. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
attól függ hány éves
2013. okt. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Kizárt. Keressen magának egy másik skalpjelöltet.
2013. okt. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ez egy idióta.
2013. okt. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Mondjál neki valami csúnyát.
2013. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!