Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lennél inkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lennél inkább?

Figyelt kérdés

Gyönyörű/feltűnően jóképű, de átlagos anyagi háttérrel rendelkező, vagy nagyon gazdag, de külsőre átlagos?


Kort, nemet és indoklást légyszi :)


Köszönöm!


2013. okt. 5. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
gazdag és csúnya.
2013. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Csak és kizárólag önmagam:D
2013. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22F vagyok. Köszönöm, de se kinézetemmel, se pénztárcámmal nincs bajom, úgyhogy hála istennek nem kell választanom :)
2013. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gazdag átlagos kinézettel, most is átlagos vagyok és teljesen jó . Szóval lehetek gazdagon is átlagos kinézetű de legalább lenne saját lakásom nem kéne albérletben tengődni
2013. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem jó ha mindkettőben átlag vagyok.

De ha választanom kell akkor: "Gyönyörű/feltűnően jóképű, de átlagos anyagi háttérrel rendelkező"

2013. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Gazdag és átlagos.

Rendbe raknám ezt az országot.

2013. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
gazdag és átlagos
2013. okt. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gazdag és átlagos. A szépség múlandó, ráadásul így is átlagosnak mondható vagyok. A pénz viszont hatalom, és szabadság, sokkal nagyobb hatalom, mint a jóképűség.
2013. okt. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én csóró és rusnya vagyok eleve, de nekem bőven megteszi. :) Így tuti hogy nem csak a külsőm, vagy a pénzem miatt van velem valaki. :D
2013. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 LePeDő ***** válasza:
Inkább lennék gyönyörű átlagos anyagi háttérrel. Az anyagiak amúgy sem olyan fontosak, meg ha elég talpraesett valaki és megtalálja a kis egérutakat, akkor gazdag ember bárkiből lehet, a szépség viszont belülről fakad... Várjunk csak. Akkor ez egy értelmetlenség. Nem kell h gazdag legyek, mert azt el lehet érni könnyedén. De szépnek sem kell lennem, hiszen a lélek szépíti meg az embereket. Akkor hát jó lélek kell. De a saját lelkem nem cserélném el semmire, bár nem vagyok tökéletes, de ez így jó. Akkor hát egyik sem lennék... Bár azért a gyönyörű külső tetszene, ha nem kellene érte ilyen sokat dolgozni...
2013. okt. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!