Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelq pénisz "tréning" tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelq pénisz "tréning" tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kérdésem az volna hogy valaki csinálja már huzamosabb ideje a jelq pénisztornát? És ha igen milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban? Én nagyon hezitálok rajta hogy elkezdjem-e, csak nem tudom hogy van-e hátránya történhet-e komolyabb probléma pl: impotencia etc. Ha esetleg ez nem is, tud-e valaki más pénisz növelő eszközt, gyakorlatot? Sajnos úgy érzem nekem nagyon nagy szükségem lenne intim növekedésre (14-15cm hosszú és 3,6cm átmérő) nem is igazán a hosszal van a gondom mert az még csak-csak elmegy, hanem inkább a vastagsággal. Az értelmes és ide tartozó válaszokat előre is köszönöm. 21/F

2013. okt. 5. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Örülj ha működik. Ezzel csak impotens lehetsz.
2013. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Eddig meg senkinek sem sikerult bebizonyitani, hogy ezek a fajta technikak tenylegesen hatasosak es penisznovekedest eredmenyeznek, ellenben az orvosok/urologusok biztos, hogy azt mondanak, hogy nem erdemes ezzel probalkozni, mert okozhatsz magadnak karokat vele.

Eleg csak egyszer erosebben megszoritani, vagy huzogatni es serulhetnek a szovetek es igen, az akar impotenciahoz is vezethet.

2013. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen ezektől tartok én is, viszont így is úgy is meg vagyok lőve. Nagyon elszomorít hogy hiába dolgoztam több évet (kondi) azon hogy legyen egy jó külsőm, hiába törekedtem és törekszem arra hogy minél jobb legyek, egy dolog mindig lesz amin nem tudok változtatni, annyira le hangoló arra gondolni hogy akármit csinálok, egy olyan ffi aki igénytelen, bunkó, ostoba sokkal többet ér nálam, sokkal jobb party lehet nálam csak azért mert nagyobb a szerszáma, és igen irigy vagyok. Kegyetlen és igazságtalan az élet :(
2013. okt. 5. 15:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha van pár milliód meg tudod oldani a növelést (nem szalagműtét).
2013. okt. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
(a vastagságot!)
2013. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nekem 19,5-20cm hosszú és 4,5cm a vastagsága.

Jó lenen egy 5,5-6cm vastagság nekem is, a hosszúsággal meg vagyok elégedve maximálisan. :DD


De ha valakit érdekelnek a jelq tapasztalatok akkor írja be a keresőbe, hogy jelq és egyből kiad egy olyan fórumot, hogy: "Mivel növelhetjük meg a péniszünket?" Ott lehet kérdezősködni ez ügyben.

2013. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zzoli23 válasza:
az enyém ugyan ekkora. 27 vagyok
2014. ápr. 30. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a fenéket , nem lesz tőle semmi bajod nyugodtan csináljad.. hát nem letépni kell hanem tornáztattni , , az egyik ismerősöm csinálja már megszálottan évek óta és 1-2 centit hozott neki és semmi baja nem lett és nem is lehet ha óvatosan csinálod,erősítsed nyugodtan attól bajod nem lesz.
2015. jan. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Régi kérdés de válaszolok.

Nekem eddig 1 cm nőtt.

16ról 17re.

Néha 17 felé is megy 1-2 mm de lehet mérési hiba.

Kicsit vaskosabb lett és a makkom is megnőtt.

Igazából elégedett vagyok vele így ahogy van.

Néha még tornáztatom de nem napi rendszerességgel már.

Bajom nem lett kemény lüktető Dorogom lett.

Igaz én nagyon óvatosan csinálom kicsit szorító csak jobban mint maszturbálásnál.

Csak annyira, hogy ne legyen élvezetes de ne is fájjon...

2023. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!