Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak barátot? 16/l

Figyelt kérdés
Az ismerőseim szépnek tartanak,de mégsincs senkim. Nem vagyok olyan mint a manapság velem egykorúak.
2013. okt. 5. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Én sem. 16/F
2013. okt. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2013. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért nem használod a keresőt?
2013. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rosszul érzed magad egyedül vagy magányos vagy? Azért ne akarj barátot, hogy csak legyen mert az menő.
2013. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

mutass képet magadról, lehet, hogy a barátaid csak jóindulatúságból mondják azt, hogy szép vagy.

én meg mondom kerek perec ha mutatsz 1 képet.

vagy van faced?

2013. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én meg barátnőt nem találok. 16/F
2013. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Erre mi nem tudhatjuk a választ.

még nem találtál rá az igazira, vagy ő nem talált még rád.

(Ennyi idősen amúgysem kell ennyire sietni)

2013. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ameoland ***** válasza:

mit szeretnél? mondjuk meg,hogy igen csinos vagy külsőleg? vagy mesélsz mg magadról és akkor bensőleg?

ezek nélkül csak filozofálgatni tudok,hogy miért nincs barátod ami nem feltétlen hasznos :)

de.. a közeli ismerősök mindig pozitívabban nyilatkoznak rólunk, mert szeretnek.

2013. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

lehet nagyok az igényeid...

kép?

2013. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#4 nem azért akarok barátot hogy csak legyen meg hogy az menő

#5 nem mutatok csak úgy képet. nem olyan fajták hogy jóindulatból mondjanak ilyet

#8 nem vagyok olyan mint a manapság velem egykorúak.nem járok bulizni,nem cizigezk,nem drogozok,nem öltözök k**vásan..inkább csendesebb vagyok,fiúsabban öltözök,kényelmesen,de azért nem fiúsan,inkább csak lazábban...

#9 kinézetre sok srác van aki bejön,szóval ilyennel nincs "probléma"...belsőleg sincsenek nagy elvárásaim.. képet meg csak úgy nem mutatok

2013. okt. 5. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!