Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van, hogy a nők bekombinálnak olyan dolgokat, ami nincs is? A pasik annyira nem figyelnek a részletekre, hogy mit miért tesznek?

Figyelt kérdés
Csak teszik, és jól érzik magukat minden hátsó szándék nélkül. Erre a nő azt hiszi, hogy van valami a dolgok mögött. Mi a véleményetek erről?

2013. okt. 5. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de néha én is gondolkozom mi van a dgok mögött, miért gy fejezte ki magát vki. stb. furcsán néz. ilyenek...
2013. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hajaj :S elég sokat kombinálnak.
2013. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

tul sokszor is van.


engem is minden csaj beskatulyáz a külsőm miatt, mindennemű szoknyapecér, megbízhatatlan, minden nap mást ágybavivó pasinak.


egyfolytában féltékenyek, ok nélkül, és beképzelnek olyan dolgokat, ohgy sokszor csak pislogok...


dehogyisnem.

én figyelk és észrevezsem sokszor hogy miért lehet. de ha ő így, akkor belemegyekk a játlkba, és folytatom, had higgyje, aztán utanna megmajd felvilágosítom.


de most nincsen senkim, ugyh nincsneek is iylen problémáim.

2013. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó:Erről beszélek én is.Hogy hasonló szituációban vagyok.A pasi számomra nagyon jól néz ki,oda van értem meg minden.Mégis nehezen bízom meg benne,pont ezért.És látom is,hogy oda vannak érte a nők.Köztünk távolság is van,és lehet emiatt még inkább begondolok dolgokat.Legalábbis ő azt mondja,hogy túlkombinálom.
2013. okt. 5. 14:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na hát erről tudnék mesélni... xD Tegnap tudtam meg például, hogy csak alkalmi kapcsolataim vannak, és olyan rendesek voltak, hogy még azt is elkotyogták nekem, hogy kivel. :)
2013. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nőként mondom, hogy sajnos van ám és én sem vagyok kivétel, a párom néha szóvá is teszi, amit nem csodálok.

De igyekszem pozitív irányba változni, bár ez a női agynak sajátossága :)


27/N

2013. okt. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

jogosak ezek a dolgok.

nézd, ha akkor is bomlanak utánna a csajok, amikor veled van, akkor szted mi lehet amikor nem vagytok együtt?!


ezt sakkozd ki.


ha olyna jo pasi, több vasat tart a tűzben. és te csak az egyik vagy. ha kihajítod, histizik egy kicsit, de megy majd a másikhoz.

2013. okt. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, mi kombinalunk. De gyakori eset, hogy a lanynak tetszik egy srac mar egy ideje, majd egy buliban talalkoznak, fiu vele van, tancolnak, letapizza, csokoloznak, a lany orul, hogy vegre, beteljesedett, majd nem erti a lany, miert nem keresi a fiu. Mert a srac szorakozni ment, nem csajozni…

De jartam mar ugy, hogy egy fiu leitatott jo forman, majd lesmarolt, szerelmet vallott, aztan neten zaklatott, hogy o komolyan gondolta az estet… De hazibuli volt, es ott ismertem meg, igy o kombinalt tul mindent. :D

2013. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha vele vagyok,akkor nem bomlanak utána a nők.Furcsa,mert vagy a nagyon fiatalok vannak oda érte,vagy a jóval idősebbek.Nem tűnt úgy,hogy nagyon komolyan is venné bárki,mert ahogyan mesélte azt vettem ki,hogy szeretőnek gondolták inkább.
2013. okt. 5. 14:47
 10/10 anonim ***** válasza:

ha meg így jön le, gyere vele össze, és meglátod.

(de ezt magadban már eldöntötted, szal neéértem a kérdést)

2013. okt. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!