Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért csak azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Galeve kérdése:

A férfiak miért csak azokat a nagyon sovány, hosszú hajú,178 cm kis combú, nagyon nagy mellű lányokat szeretik?

Figyelt kérdés
Én pl:kicsit teltebb lány vagyok mondjuk elég nagy csontjaim vannak de annyira kövér azért nem vok és viszonylag elég magas a koromhoz képest nincs nagyon hosszú hajam legalább is a seggemig nem ér le és nem is óriási a mellem akit most szeretek ő nem is toom milyen lányokat szeret sztma nagyon vékonyakat nem nagyon de facebook-on is nagyon sok idézet van arról h a"férfiak a telt nőket szeretik csak a kutyák játszanak a csontokkal" és sztm ez elég igaz is (köszönöm előre is a válaszotokat)
2013. okt. 5. 14:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Miért általánosítasz?

Am meg ez van.A vékony tetszik.Azt szeretem.

Súlyfelesleget meg emelgesd te szex közben

2013. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én pont az olyanokat szeretem mint amilyen te vagy!
2013. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A kérdésed hülyeség. Nekem sem az ilyen lányok jönnek be, amit te leírtál. Viszont azt szeretjük, ha egy lány képes helyesen írni és fogalmazni, továbbá ismeri az írásjeleket és kerüli a "vok" és hasonló rövidítéseket. 2000-es évek elején még elfogadható volt az sms-ek korában. Most már viszont nem. :)
2013. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 NyolcOne9 ***** válasza:
A férfiak nem csak azokat szeretik. Topik zárható.
2013. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség...

Én 171 cm 63 kg (nem vagyok vékony, de súly felesleg sincsen rajtam) ezért is nagyon kicsi mellem van

Hajam a hátam közepéig ér

És imádnak így is a fiúk!

2013. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

ez a 178 hogy jött ki?

Még1 erőscsontú.

2013. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
JAJAJAJAJAJAAAAAJJJJ... Megnézném azt a "kicsit teltebb" alakodat, meg a nehéz csontozatodat... :) Magukkal mindig elnézőbbek az emberek... Pláne arc és név nélkül.
2013. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ha a helyesírásom nem 5-ös akkor mivan 12 évesen sztm te sem így írtál meg írjál le egy ilyen hosszú szöveget 3 perc alatt és persze helyesen!
2013. okt. 5. 14:21
 9/17 anonim ***** válasza:
Hatalmas ellentmondás a kérdésben és a leírásodban.
2013. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
most komolyan neked ehhez a szöveghez kellett 3 perc? éa még így is kifogott rajtad? :D amúgy meg Eric Cartman is mindig azt mondja, hogy ő nem kövér csak erősek a csontjai :)
2013. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!