Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, aki bejön, még nem beszéltünk, de majd leszólítom, na mindegy nem ez a lényeg.

Hanem, hogy a myvipjen a kepjen egy srac(akit ismerek, discos, partnerváltogatós..) olyasmit írt neki commentbe, hogy: "szép vagy szeretlek (L)(L) (K)" stb... a lány erre úgy válaszolt : "köszi én is szeretlek (L)(L)".. stb, viszont adatlapjában egyedülállónak van jelölve, szerintetek van köztük valami? srác 16, lány 14-15 éves.


2009. nov. 8. 21:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Pedig a lány engem szokott nézni úgy, össze vagyok zavarodva most. Szerintetek szabad emiatt másként nézni erre a lányra?
2009. nov. 8. 21:52
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha valamit kihagytam, kérdezzétek meg nyugodtan, bocsi a helyesírási/fogalmazási hibákért, siettem vele.
2009. nov. 8. 21:53
 3/17 anonim ***** válasza:
Van, csak lesz*rja azt a részt, én sem állítottam át, nem izgat
2009. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem biztos az, azért...
2009. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Szerintetek kérdezzem meg azért, vagy hagyjam a fenébe?

Azt egyébként hozzá kell tennem h mindhárman egy suliba járunk, és elég sokat vagyunk egyhelyen(mindhárman), és nem szoktak még egy puszit se adni egymásnak, nem is néznek egymásra szerintem.

2009. nov. 8. 21:59
 6/17 A kérdező kommentje:

"Van, csak lesz*rja azt a részt, én sem állítottam át, nem izgat"


Hát, eléggé myvip-fanok, kétlem hogy csak azt hagynák úgy, bár én sem tudhatom.

2009. nov. 8. 22:03
 7/17 anonim ***** válasza:
Egy kérdésből semmi baj sem lehet.Amúgy nekem is van olyan fiú barátom,kivel akár azt is hihetnék,hogy járunk,mert tényleg mindent ki tudunk beszélni,és becézgetjük is egymást,még sincs köztünk semmi párkapcsolati dolog.PEdig még azt is szoktuk mondani egymásnak,h szeretlek.
2009. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Sztem hagyjad. Tipikus tinip.csa. Minden második fiúnak odaírja hogy szeretlek. lehet buliztak egy jót együtt, vagy több is. De semmiképp sem komoly kapcsolat vagy ilyesmi. Ahogy érzed...

Én előrelátó szoktam lenni. Senkit sem akarok korlátozni, viszont alapból hűséges partnert keresek. Nem akarom, hogy már az elején féltékenykedni kelljen. persze én idősebb vagyok (20) de sosem árt a körültekintés

2009. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ránézésre egyáltalán nem olyan pedig, mint azok a "tipikus tinip!csák",akik minden héten eljárnak bulizni/beb*sznak stb., ezért is vagyok bizonytalan. Más lányokról kapásból süt, de ő nem ilyen.


Még jöhetnek válaszok

2009. nov. 8. 22:06
 10/17 anonim ***** válasza:

Írni mindent lehet... mondani már nehezebb...

Szóval a sok (L) írás meg a "szeretlek" nem biztos, hogy azt jelenti, hogy járnak vagy szeretik egymást.

2009. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!