Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem ide tartozik akk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ide tartozik akk bocsi. Miért vagyok ennyire magamalatt? Bővebben alul

Figyelt kérdés

főiskolás lány vagyok, elég átlagos, kinézetre, belsőre stb

minden áltsuliba kezdődött. mindig kiutáltak :( akk volt egy műtétem, azért cikiztek meg h biztos nyomorék maradok meg stb..aztán középiskolába kerültem...nemtaláltam a helyem... a lányok mindd ilyen iszákos-ribik voltak, akik csak arrol tudtak beszélni h hányszor rugtak be egy 7vége alatt :( mindig énvoltam a feketebárány, ha valaki bakit követett el, rám lehetett kenni... aztán jött a főiskola.. kifogtam egy lakótársat, akinek a plázáról szólt az élete, és az h mien cimke van belevarrba a ruhámba ... eljöttem az albárletböl, a csaj kiakar csinálni a főiskolán, mindenkit ellenemhangol, és olyan dolgokat talál ki, amik valójában nem igazak, kifigyeli kikkel barátkozok, azok fejét telebeszéli, szval nagyon nehéz, velem van elfoglalva a barátnőivel és ugyérzem pokollá teszi az életem :( nemtudom mikor leszek végre boldog, de igy nembirom soká... vannak persze barátnőim, akik szeretnek, és akik igazán ismernek, azok mind szeretni szoktak... de legkönnyebben fiukkal alakitok ki barátságot, jobban elvagyok velük :( már ott tartok h képtelen vagyok kommunikálni az emberekkel, félek h nemfognak szeretni, mit tehetnék h minden rendbejöjjön?:( segitsetek plz, és ne oltogassatok...:(


2009. nov. 8. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
"Inkább utáljanak azért aki vagy, minthogy azért szeressenek aki nem vagy". :)
2009. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi a baja a csajnak veled? Mit csináltál? (vagy mit nem?)
2009. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ, kedves vagy, de én képtelen vagyok igy élni, ugy bejárni a fősuliba h kivagyok beszélve, meg áskálódnak ellenem..:( h néha nincs kivel beszélgetnem, elmennem szórakozni, nagyon rossz érzés..:(
2009. nov. 8. 22:33
 4/10 A kérdező kommentje:
hát, nemkedveltem őt soha, de sose bántottam,elbeszélgettem vele, csak a szüleimnek meséltem el a dolgokat h nem érzem jol magam, nemtok vele lakni, mert én nemvagyok ien fellengzős...egyszer feltörte a számitógépemet, és meglátta h anyukámnak panaszkodtam h nemérzem jol magam vele... ezért kezdett el kiutálni....:S
2009. nov. 8. 22:35
 5/10 anonim válasza:

Ne változz meg más kedvéért semmiképp! Maradj az aki szeretsz lenni!


Azok az emberek akik folyton keresztbe tesznek és tettek, nem számítanak. Alattad állnak, nem érdemlik meg hogy foglalkozz velük!


Cserébe légy nyitottabb!Bátrabb! Alakíts ki kapcsolatokat, úgy hogy megmutatod hogy ki vagy, és ne félj. A világmindenség leghatalmasabb démona a félelem.

Vannak olyan emberek amilyen te is vagy, csak meg kell találni őket, és nem szabad elhinni az ellenkezőjét.


NE törődj a pletykákkal amit rólad terjesztenek, aki azoknak jobban hisz mint annak amit rólad tapasztal szintén nem számít, egyszerűen ...nem vagytok szinten.


Ha magad adod jó úton jársz, csak magadnak kell megfelelj a világban!

És hidd el megtalálod majd azokat az embereket, akik hasonlóképpen magukat adják.


Kevesebben vannak mint a divat és plázacicák, illetve a falu bikái, a keménylegények, és a hasonló álltfajták, Vannak!!


Ja és olvass könyveket Paolo Celho -tól ( pl az alkimistát ;)

2009. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi :) csakhát olyan rossz magányosan...:( utálom magam :( ja és paulo colehot nagyon szerettem, mostolvastam el a "győztes egyedül van"-t :P:)
2009. nov. 8. 22:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy rossz. :(

Miért nem próbálsz pl neten társaságot találni?

Nekem is könnyebben megy ott.

2009. nov. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ne utáld magad!Csak ha magad szereted, akkor tudsz másokat szeretni.


A magány pedig tényleg nem jó...

De biztos vagyok benne hoigy találsz majd Igazi Barátokat!

Csak fel ne add!! ;)


((Akkor veszíted el a játékot amikor feladod!))

2009. nov. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elmesélem neked az én történetemet :) Jelenleg egyetemre járok én is, de egész életemben sportoltam, úsztam, majd később vízilabdáztam. Volt egy időszakom, körülbelül 5-6 év amikor nagyon komolyan vettem a sportot, csak egy baj volt vele, a csapatban mindenki utált, irigyek voltak rám, mivel egyrészt szerencsémre sokkal jobb anyagi helyzetben voltam mint mindenki más a csapatból, másrészt meg jóval intelligensebb is voltam náluk, én voltam mindig a "jó tanuló". Abban az időben szörnyen éreztem magamat, utáltam magamat, bénának, szerencsétlennek láttam magamat mivel ezt magyarázták belém nap mint nap. Most jön az amit neked is tanácsolok és amelyik szintre én nagyon nehezen jutottam el. Ne foglalkozz olyan emberek véleményével, akik rosszat akarnak neked, mert lehet h azt hiszed először, hogy a barátaid, de közben lehet h a hátad mögött kibeszélnek és nevetségessé tesznek, kerüld az ilyen emberek társaságát, tanuld meg kiszűrni őket, ha te nem foglalkozol velük egy idő után ők sem fognak veled. És ne mondd, hogy nem ,te nem is foglalkozol a véleményükkel, mert ha ez így lenne nem írtál volna ide most kérdést :)Azokkal a barátaiddal legyél inkább akik tudod, hogy tényleg jót akarnak neked és soha nem lennének ilyen gonoszak veled, a többieket meg nézd le, nem érnek az ilyen emberek semmit, nem érdemlik meg azt, hogy foglalkozz velük. Mióta otthagytam a csapatot igaz, hogy felszedtem pár kilót és szakállat is növesztettem, pedig tipikus "szépfiú" voltam mindig is, azóta ezerszer több az önbizalmam és sokkal jobban érzem magam a bőrömben, de mégis, ez kellett nekem is, mert így már most tudom, hogy ki a fontos, ki az, akinek adok a véleményére és ki az, akin csak nevetek, ha le akar járatni, mert igazából az a szánalmas amit ezek az emberek csinálnak nem pedig te. Remélem segíthettem ezzel :)
2009. nov. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló Kurt Cobain idézet jeeeeeeeej
2009. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!